Yükselen Burç - Yengeç Burcu

25 Ekim 2021 Pazartesi

Yükselen Burç - Yengeç Burcu

Yükselen Burcunuz Yengeç ise;

Çocukluk çağınız kötü geçmiş olabilir. Bu durumun hala üzerinizde etkisi olabilir. Sürekli şikayet ediyor olabilirsiniz. Çocukluk zamanınızda yeterince sevgi görediğinizi, yeteri kadar ilgili olunmadığını düşünüyor olabilirsiniz. Kafanıza taktığınız bu sorunlar sizi hasta etmeye yetti. Midenizden veya bağırsaklarınızdan rahatsızlık yaşamış olabilirsiniz. Bunun nedeni ise; kafanıza taktığınız o düşüncelerdir.

Sevgi ile ilgili konular açıldığında oldukça fazla etki altında oluyorsunuz. Ya da aile içinde yaşanan sorunlar. Etrafınızda yardıma muhtaç insanlar gördüğünüz zaman kayıtsız kalamıyorsunuz. Her insana yardım elinizi uzatıyorsunuz. Çevrenizde üzüntülü bir konu olsa, bu sizinle ilgili olmasada kendinizi üzüntü içerisinde bulabilirsiniz. Siz istemeseniz bile bu durumun içerisine girebilirsiniz. Alınganlığınız çok fazla. Herhangi bir durumdan kendinizi suçlu hissedebilirsiniz. Bu sıkıntılı durumdan kurtulmak için çok büyük bir değişim yaşamalısınız.

Çocukluk çağınızda yaşadığınız sorunlardan dolayı, etrafınızdaki kimseye kıyamaz, onları suçlayamaz hale gelmiş olabilir, bütün suçları üstleniyor olabilirsiniz. Bu durumu artık istem dışı hatta yapmaya zorunlu olduğunuz bir konuma getirmişsiniz. Kendi yaşantınız ile çevrenizdeki insanların yaşantılarını artık birbirlerine karıştırmaktan vazgeçmeniz gerekiyor. Sizi ilgilendirmeyen sorumlulukların altına giriyorsunuz. Artık bu duruma bir son vermelisiniz.

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen Burcunuzu, yükselen burcunuzun özelliklerini ve sizi nasıl etkilediğini biliyor musunuz? Yükselen Burç Hesaplama formu ile kolayca yükselen burcunuzu hesaplayabilirsiniz.