Yükselen Burç - Yay Burcu

19 Eylül 2021 Pazar

Yükselen Burç - Yay Burcu

Yükselen Burcunuz Yay ise;

Evrenin her ayrıntısını, özelliğini bilmek, incelemek istiyorsunuz. Sizinle konuşan insanlar, görmek isteyipte göremediği bir çok şeyin tamamını görebilir. Siz bir durumu tüm detayları ile öğrenmek istiyorsunuz. Herhangi bir olay başınıza gelse, her zaman varolan iyimser yaklaşımınız sayesinde olayın sonucunu iyi yöne çekebilme enerjisine sahipsiniz. Siz aslında iki farklı olayın birbiri ile arasındaki bağı aramak ve bulmakta çok başarılısınız. Ya da bunu bir resim olarak düşünelim, iki farklı resim var ama siz bu resimleri birbirleri ile bağlantılı hale getiriyorsunuz ve bunu etrafınıza anlatmaktan büyük keyif alıyorsunuz. Ruhunuzun özgür oluşu sizi iyi bir yazar, anlatıcı yapabilir.

Siz her sorunun bir şekilde çözüme kavuşacağı inancına sahipsiniz. Bu durum başınızı ağrıtabilir. Endişelenmeniz gereken konulara kayıtsız kalabilirsiniz. Sizi uyaracak bir eşiniz veya dostunuz mutlaka olmalı. Derhal harekete geçmeniz durumlarla karşı karşıya kalabilir, ama yinede kendiliğinden çözülecek umudu ile beklemeye geçebilirsiniz. Bu durumu biraz değiştirmek için karşıt burcunuz olan İkizler'i incelemenizi tavsiye ederim.

Yükselen Yay burçlarından bir çok iyi öğreticiler çıkabilir. Elementiniz Su ise, Sanat açısından oldukça başarılı olmanız muhtemel. Öğretici olarak başarılı olabilirsiniz, ancak öğretim süresince sabırsız olabilirsiniz, karşınızdaki insanın hemen öğrenmesini bekleyerek kabalaşmanız muhtemel. Yinede bu durumdan niyetinizin kötü olduğunu söylemek mümkün değil. Karşınızdaki kişiye geç öğrendiğini ya da öğrenmediğini söylediğiniz zaman daha hırslı olacağını, bunun o kişiye yardımcı olacağını düşünürsünüz. Tabii çoğu kişi bu durumu anlamaz ve sizi yargılayabilir.

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen Burcunuzu, yükselen burcunuzun özelliklerini ve sizi nasıl etkilediğini biliyor musunuz? Yükselen Burç Hesaplama formu ile kolayca yükselen burcunuzu hesaplayabilirsiniz.