Yükselen Burç - Terazi Burcu

25 Ekim 2021 Pazartesi

Yükselen Burç - Terazi Burcu

Yükselen Burcunuz Terazi ise;

Uyum! Sizin hayatınızda ne kadar önemli bir yere sahip olduğunu düşündünüzmü. Oldukça fazla. Her şey bir düzen içerisinde olmalı, hepsi bir birine uymalı. Denge kurmayı çok fazla önemsiyorsunuz. Bu durum artık gereklilik haline gelmiş. İç dünyanız ile dış dünyayı dengelemek istiyorsunuz. Bu durum sizi çok fazla yorabilir. Güzel olan her şeye çok düşkünsüz. Bu konuda giyim ve yürüyüş biçiminize diyecek söz yok. Markete bile giderken iyi görünmelisiniz. Aksi halde kendinizi huzursuz hissedersiniz. Kendi bakımıza önem veriyorsunuz ve etrafınızdaki insanında böyle olmasını istiyorsunuz. Yönetici gezegeniniz Venüs, yani güzellik tanrıçası. Bu durumda sizin güzelliği önemsemez olmanız mümkün mü? Birlikte olduğunuz kişide tüm bu özelliklerin olmasını istersiniz.

Sevgiye verdiğiniz değer çok fazla. Sevmeyi ve sevilmeyi çok fazla istemenizden dolayı yaşatınız doyunca bir çok kişi ile birliktelik yaşayabilirsiniz. İlişkilerinizde de denge ön plana çıkar ve bitirmek istediğiniz ilişkileriniz uzun zamanlar alabilir. Hayal ettiğiniz dünya güzellikler içerisinde olabilir. Ancak içinizde bir yerlerde aksiyonu bol bir dünya istiyorsunuz. Bu iki nokta arasında kalabilirsiniz. Enerjiniz çok yüksek ve bu durumu sanat alanında kullanmanızı öneriyoruz. Aynı zamanda sanat'a karşıda kabiliyetlisiniz. Evlilik süresince eşiniz ile tartıştığınızı neredeyse görmek mümkün değildir. Uyum, denge ve herşeyin yolunda olması isteğiniz tartışma çıkmasına engel olacaktır. Aynı zamanda sizi tartışma içerisine çekmek isteyen kişilerden ise çok kısa sürede soğur ve onlardan uzak durmayı seçersiniz.

Hayatınız "Uyum"a bağlıdır. Uyumlu oluşunuzu yani bu durumu bozan insanlar olabilir. Siz buna bile kayıtsız kalabilirsiniz. Sınırlarınız zorlanmadığı sürece her zaman sessiz birisi olacaksınız. Ayrılmak sizin için çok zordur. Bu hem iş hayatınızda, hem de evlilik veya sevgililik dönemlerinde böyle olur. Ayrılık süresi uyumlu olduğunuz süreden daha uzun olabilir. Bu durumda hem kendinizi hemde karşınızdaki kişiyi sıkıntı ve sorunlar içersinde bırakabilirsiniz. Koç burcu bu konuda oldukça iyidir. Kendiniz ve Koç burcunun bu konuda ki ısrarı ile denge kurmanızda yarar var. Ne de olsa Denge çok iyi başardığınız bir şey.

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen Burcunuzu, yükselen burcunuzun özelliklerini ve sizi nasıl etkilediğini biliyor musunuz? Yükselen Burç Hesaplama formu ile kolayca yükselen burcunuzu hesaplayabilirsiniz.