Yükselen Burç - Oğlak Burcu

19 Eylül 2021 Pazar

Yükselen Burç - Oğlak Burcu

Yükselen Burcunuz Oğlak ise;

Zorlu hayat şartları arasında kendinize ait huzurlu bir yaşam arıyorsunuz. Hayatınız boyunca bazı olumsuz ilişkiler yaşadınız ve kimseye güvenmemekte haklısınız. Ailenizle aranızda isteğiniz doğrultusunda olmayan ilişkiler oldu. Mutsuzluk, istenmemek ya da öyle hissetmek sizin güven duygunuzu alt üst etti. Bu durum etrafa karşı güvensiz davranmanıza neden oluyor. İnancınız yaşamınızı rahatça devam ettirebilmek için çalışıp kazanç sağlamak. Tek arkadaşınızın, tek güvenebileceğiniz şeyin gölgeniz olduğunu düşünüyorsunuz. Toplumda sayılan, saygı gören biri haline gelmek için çok çalışmanız gerektiğini düşünüyorsunuz. Sizin bu kadar işkolik olmanızın nedeni budur.

Emeğe karşı inancınız yüksek. Başarının, uzun çalışmalar sonunda geleceğinin farkındasınız. Bu yüzdende çalışma sürecinde dikkat çekeceksiniz. Zamanı geldiğinde oldukça iyi birikimler yapacaksınız. Çevrenizdeki insanlara da güvenmeyi öğrenmelisiniz. Hayata karşı korkularınız var ise, kendinizi dışarıdaki insanlardan saklayacaksınız. Birikimlerinizin bereketi yüksektir. Çabuk olgunlaşabilirsiniz ve endişeleriniz erken başlayabilir. Bu durumu eleştirenler olacaktır. Onlara sert tepkileriniz olacak. Sizi eleştiren insanların hayatı hafife aldığını düşünebilirsiniz.

Bu durumun size getirileri de olacaktır. Satürn'ün size yüklediği bu sistem sayesinde her zaman tehlikeye hazır konumda olacaksınız. Sizinle çalışan insanlarda çalışmanın önemini sizden öğrenceklerdir. Yani onları değiştirebileceksiniz. Bu durumun sonucu olarak biraz gergin olabilirsiniz. Bu durum sizi ve çevrenizi olumsuz etkileyebilir.

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen Burcunuzu, yükselen burcunuzun özelliklerini ve sizi nasıl etkilediğini biliyor musunuz? Yükselen Burç Hesaplama formu ile kolayca yükselen burcunuzu hesaplayabilirsiniz.