Yükselen Burç - Kova Burcu

24 Ekim 2021 Pazar

Yükselen Burç - Kova Burcu

Yükselen Burcunuz Kova ise;

Farklı bir kişiliğe sahipsiniz. Bu farklılıkları kullanarak bir çok damga vuracak yenilikler üretebilirsiniz. Bu fikirler ancak yükselen kovalardan çıkar. Çoğu insanın yapmayı bırakın, düşünmeye bile cesareti olmadığı konuları gerçekleştirirsiniz. Kimileri için zor olan bu düşünceler sizin için çok basit bir hal almıştır.

Bu durum başkaları için zor gözükse de sizin için gayet doğaldır. Hayat size ayrıcalıklar sunmuştur. Bu durumu farkederek bir çok faydalı iş yapabilirsiniz. Fakat zorlayıcı bir gezegen açınız bulunuyorsa yenilikler ortaya koymak için daha çok çabalamanız gerekecektir. Öncelikle cesaretinizi toparlamanız gereklidir. Aslanın cesaretini incelemenizi ve bu konuda yoğunluk göstermenizi tavsiye ederiz. Biraz çaba ile bu cesarete sahip olabilirsiniz.

Ailenizin size farklı olma konusunda bir çok öğretisi olacaktır. Eğer bir yükselen kova ile aile kurma fikrindeyseniz onun hakkında bilgi sahibi olmanız gerekir. O'nun için farklı olmalısınız. Ama onun kadar farklı olmak zorunda değilsiniz. Geleneksel yapıya karşı çıkan bir karakterdir. Değişime açık olmanızda fayda var. Evcimen gözükse de aslında sizin gibi olmadığını fark edersiniz. Enerjisini tüketmesine, yeni araştırmalar yapmasına destek olmak yerine, onun tam tersini düşünüp geleneksel bir ev hayaliniz varsa işiniz zordur.

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen Burcunuzu, yükselen burcunuzun özelliklerini ve sizi nasıl etkilediğini biliyor musunuz? Yükselen Burç Hesaplama formu ile kolayca yükselen burcunuzu hesaplayabilirsiniz.