Yükselen Burç - Koç Burcu

19 Eylül 2021 Pazar

Yükselen Burç - Koç Burcu

Yükselen Burcunuz Koç ise;

Kişiliğiniz; lider olmaya yöneliktir. Her zaman en önde olmak, her girişimin başında olmak istersiniz. Hayat felsefeniz buna dayalıdır. Hareketli birisiniz. Bu nedenle başlanacak, yapılacak bir işte beklemek size göre değildir. Yapılacaksa, "Hemen" yapılmalıdır. Yeni girişimlerde bulunmak, daha iyisini keşfetmek ve yaratmak en önemli özellikleriniz arasındadır. Özelliklerinizi her alanda kullandığınız için bir grubu yada bir topluluğu harekete geçiren kişi olabilirsiniz. Ancak özelliklerinizi olumlu yönde kullanmalısınız. Aksi halde tartışmacı, saldırgan yönünüz ortaya çıkabilir. Bu durum etrafınızdaki bir çok insanı derinden üzebilir.

Yapınızın güçlü olması ve mücadeleci durumlara açık olmasından dolayı. Kimi insanların yapmaya korktuğu yada çekindiği olayları rahatlıkla yapabilirsiniz. Zorlu işlerin, çalışkan elemanlarından olabilirsiniz. Elaman ya da patron olmanız fark etmez.İsteklerinizin veya düşüncelerinizin gerçekleşmesini isteyeceksiniz. İsteklerinizde o kadar ısrarcı olabilirsiniz ki, etrafınızda kimi üzdüğünüzün, kimi kırdığınızın farkına bile varmazsınız. Açık sözlüsünüz. Aklınıza gelen kelimeler, ağzınızdan da çıkar. Çoğu zaman düşünmeden konuşursunuz.

Dikkat edin! Söylediğiniz sözler yada söylemek istedikleriniz tehlikeli durumlara yol açabilir. Çoğu insanı kırabilirsiniz. Yükselen'i Koç olan birisi olarak, özellikleriniz hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak, kendinizi daha iyi tanımak için. Karşı burcunuz olan Terazi burcunu incelemenizde fayda var. Bu iki burcun arasında denge kurmaya çalışın, bu durum size oldukça fazla yardımcı olacaktır. Terazi burcu bilindiği gibi sakin ve uyumlu bir yapıya sahiptir.

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen Burcunuzu, yükselen burcunuzun özelliklerini ve sizi nasıl etkilediğini biliyor musunuz? Yükselen Burç Hesaplama formu ile kolayca yükselen burcunuzu hesaplayabilirsiniz.