Yükselen Burç - İkizler Burcu

25 Ekim 2021 Pazartesi

Yükselen Burç - İkizler Burcu

Yükselen Burcunu İkizler ise;

Paylaşımda bulunmaya oldukça fazla önem veriyorsunuz. Gördüğünüz, yaşadığınız bir olayı kendi açınızdan etrafınızdaki her insana anlatmak istiyorsunuz. Çevrenizde olan insanların ilgi odağı haline gelmek karşı koyamadığınız bir durum. Kendinizi; karakterinizi, yaşadıklarınızı anlatmaya da bayılıyorsunuz. Yapmanız gereken iş dışında iki veya daha fazla iş ile ilgilenebilirsiniz. Bu durumda asıl yapmanız gereken işi aksatırsınız ve sizden bir şeyler bekleyen insanları deli edebilirsiniz.

İkizler burcu bilindiği gibi iki farklı karaktere yani iki farklı ruha sahiptir. Bunun güzel yanı bir olayı iki farklı açı ile ele almanız olabilir. Kötü yanı ise bu durumu hile olarak kullanmanız olabilir. Kabul etmeseniz bile iki farklı durum arasında dengeyi kurmakta zorlanıyor olabilirsiniz. Her zaman bu iki ruh arasında gidip geleceksiniz. Dışarıda ilginizi çeken bir çok şey olabilir. Dış dünyanın cazibesi sizin iç dünyanıza olan bağlılığınızı yok edebilir. İç dünyanız size bir süre sonra cazib gelmeyecektir. Dışarıda gördüğünüz ilgi ve çekiciliği bulamayabilirsiniz.

Hayatı fazla ciddiye almıyorsunuz. Ancak gerçekleri görebilme yeteneğiniz var. Hayatın gerçeklerini unutmamalı. Espri anlayışınız oldukça iyi. Şaka yapmaya da bayılıyorsunuz. Her durumu ciddiye almanızı söyleyen iç dünyanız ile eğlenceli isteyen dış dünyanız arasında kalabilirsiniz. Tabi bu durum unutmanız gereken bazı olaylarda size yardımcı olacaktır.

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen Burcunuzu, yükselen burcunuzun özelliklerini ve sizi nasıl etkilediğini biliyor musunuz? Yükselen Burç Hesaplama formu ile kolayca yükselen burcunuzu hesaplayabilirsiniz.