Yükselen Burç - Boğa Burcu

19 Eylül 2021 Pazar

Yükselen Burç - Boğa Burcu

Yükselen Burcunuz Boğa ise;

Hayata karşı güvensizliğiniz var. Bu durumun yaşamınız süresince devam etmemesini istiyorsanız. Öncelikle kendinize yardımcı olmanız gerekiyor. Yaşama karşı olan güvensizliğiniz bu zamana kadar sizi derinden üzdü. Yaşamanızın daha sakin ve güvenli devam etmesi için çok çabaladınız. Bunu kabul etmeyebilirsiniz. Ancak kendi içinizde bu sorunları tekrar gözden geçirdiğinizde hayatın bu kadar da zor olmadığını görebilirsiniz. Güvenilir, sakin bir yaşam sürebilirsiniz.

Sizi daha iyi hissettirecek şey ise; doğa ile ilgilenmek olacaktır. Yeni bir daire sahibi olmak istiyorsunuz. Sosyal anlamda oldukça nazik birisiniz. Komşularınızın veya çevrenizdeki insanların isteklerine karşı kaba ve umursamaz değilsiniz. Bu da sizi iyi bir komşu yapacaktır. Genç yaşlarda evliliğe adım atabilirsiniz. Bu nedenle ev sahibi olmak yaş olarak oldukça erken çağlarda gerçekleşir.

Fiziksel ilişkiye fazlaca önem veriyorsunuz. Bir ilişkiye başladığınızda ilk aradığınız şeylerden biri budur. Fiziksel ilişkiye önem vermeniz, diğer konulara karşı umursamaz olduğunuz anlamına gelmez. Aynı önemi yemeğin tadına da önem verirsiniz. Bu da sizin kilo almanıza neden olabilecek bir durumdur. Evlilik öncesi kilolarınız olmaya bilir. Ancak evlendikten sonra hem mutluluk hemde yemek size kilo aldırabilir. Mutlu oldukça kendinizi ödüllendirmek için yemeğe başvurabilirsiniz.

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen Burcunuzu, yükselen burcunuzun özelliklerini ve sizi nasıl etkilediğini biliyor musunuz? Yükselen Burç Hesaplama formu ile kolayca yükselen burcunuzu hesaplayabilirsiniz.