Yükselen Burç - Başak Burcu

19 Eylül 2021 Pazar

Yükselen Burç - Başak Burcu

Yükselen Burcunu Başak ise;

Bir durumun veya olayın detaylarına karşı çok düşkün bir yapınız var. Sorgulayıcı ve gerçekci birisiniz. Detaylara önem veriyorsunuz ancak baktığınız resmin tamamını görme konusunda sıkıntılarınız var. İş sahibi olduğunuzu düşünelim, eleman alacaksınız ancak o kişinin hayatı hakkında çok fazla detaya inerek, gerçek amacın dışarısına çıkabilirsiniz. Bir dostunuz size ileride yapmak istediklerini anlatmaya geldiğinde konuşma sonunda ben ne için buraya gelmiştim diyebilir.

Bu durumun birde iyi yöneleri var tabii ki, kimsenin fark edemediği, göremediği ayrıntıları siz fark edebilirsiniz. Bu yönünüzü iş alanında kullanmanız da sizin için faydalı olacaktır. Basit gibi görünen bir iş yapacak olsanız, örneğin bulaşık yıkamak, bu durum hem kendinizi, hem yanınızdaki insanı çıldırtabilir. Yinede iş yaşantısına olan bağlılığınız konusunda takdiri hak ediyorsunuz.

Bazı kişiler tembel olmayı yaşamlarının gerekliliği haline getirmiş olabilir. Ancak siz bu durumun tam aksine yaşıyorsunuz. Yapacağınız işin alanı detaylara yönelik olmalıdır. Öğrendikleriniz asla size yetmiyor bu nedenle iyi bir araştırmacı olabilirsiniz. Duygularınız oldukça saf ve temiz. Özellikleriniz de aynı durumda.

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen Burcunuzu, yükselen burcunuzun özelliklerini ve sizi nasıl etkilediğini biliyor musunuz? Yükselen Burç Hesaplama formu ile kolayca yükselen burcunuzu hesaplayabilirsiniz.