Yükselen Burç - Balık Burcu

19 Eylül 2021 Pazar

Yükselen Burç - Balık Burcu

Yükselen Burcunuz Balık ise;

Balıkların hayalperest bir yapısı vardır. Olaylara da bu yapıya uygun bakıyorsunuz. Bir mücadele söz konusu olduğu zaman eyleme dökmek yerine teorik olarak yapmayı seçiyorsunuz. Bu tür mücadele gerektiren konuları en ince ayrıntısına kadar bilmenize rağmen harekete geçme sürecinde enerjiye ihtiyaç duyuyorsunuz. Karar aşamasına geldiğinizde iyi sonuçlara varır ve paylaştığınız kişiler tarafından güzel tepkiler alırsınız. Sizin fikir değişiklikleriniz karşısında şaşıracak arkadaşlarınız olacak.

Her şeyin sizin istediğiniz gibi güzel ve kolay olması güzel olurdu değil mi? Aslında zarif ve güzel bir dünyanız var. Fakat başarının sırrı kaçırdığınız detaylarda gizli. Yani pratik dünyada. Sevgili yükselen balık, biraz Koç'un çabuk hareketlerine biraz da Başağın titizliğine ihtiyacınız var.

Yapmanız gereken bir şeyi inançlarınızın doğrultusunda ve buna bağlı gerekçelerle reddedebilirsiniz. İç dünyanızda yaptığınıza inandığınız bir çok konuda kendinizi kandırarak rahatça durabilirsiniz. Ancak gerçek dünya da bu yaptığınız doğru olmaz.

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen Burcunuzu, yükselen burcunuzun özelliklerini ve sizi nasıl etkilediğini biliyor musunuz? Yükselen Burç Hesaplama formu ile kolayca yükselen burcunuzu hesaplayabilirsiniz.