Yükselen Burç - Aslan Burcu

25 Ekim 2021 Pazartesi

Yükselen Burç - Aslan Burcu

Yükselen Burcunuz Aslan ise;

Ne kadar güçlü olduğunuzun farkında mısınız? Bunun için özel bir çabanızında olmadığını biliyoruz. Siz böyle yaratıldınız. Parlıyan, dikkat çeken birisiniz ve bunun önüne de geçemiyorsunuz. Bu gücün karşısında olmaya çalışan insanların hayatları oldukça zor olmalı. Sizi tanımak zorlukları tanımakla aynı ölçüdedir. Anne, baba ya da patron olsanızda bu durum değişmez. Kızdığınız, sinirlendiğiniz zaman bir Aslan gibi kükrersiniz. Bu da karşınızdaki insanı korkudan titretebilir. Gücünüz, haklı olduğunuzu dayatmanız ile birleştiği zaman karşınızda kim durabilir ki.

Gücünüzü farklı alanlarda kullanmalısınız. Aksi halde hayatınız üzücü bir hal alabilir. Gücünü sergilemeyen bir orman kralı olabilir mi? Fazla sadık, eli açık birisiniz. Paylaşımda bulunmayı çok seviyorsunuz. Ve bu yaptıklarınız için çevrenizden fazlaca takdir alabilirsiniz.

Takdir aldığınız için buna devam etme isteğinde bile olabilirsiniz. Siz bunu "Yapmaya Devam" olarak algılayabilirsiniz. Sizinle bir olan kişiler bu açıdan oldukça şanslı diyebiliriz. Evlendiğiniz zaman eşiniz sizin kıymetinizi, değerinizi bilirse, hayatınızı o kişiye adayabilir, korur ve kollarsınız. Gücünüzü etrafınızı yıkma adına kullandığınız sürece, insanları gücünüz ile yerle bir edecek duruma gelebilirsiniz.

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen Burcunuzu, yükselen burcunuzun özelliklerini ve sizi nasıl etkilediğini biliyor musunuz? Yükselen Burç Hesaplama formu ile kolayca yükselen burcunuzu hesaplayabilirsiniz.