Yükselen Burç - Akrep Burcu

19 Eylül 2021 Pazar

Yükselen Burç - Akrep Burcu

Yükselen Burcunuz Akrep ise;

Kendinizi karşı konulamaz birisi olarak görüyorsunuz. Haklısınız! İnsanlar size karşı koyamıyor, ne kadar tehlikeli olursanız olun. Karizmatik oluşunuzun yanı sıra cazibelisinizde. Çevrenizde yardım isteyen insanlar olur. Siz yardımınızı, onları ezmeden yapıyorsunuz. Bilgeli oluşunuz ile bunun üstesinden geliyorsunuz.

Bildiğiniz konular üzerinde paylaşımda bulunmayı seviyorsunuz. Paylaşımlarınızı rahat bir ortamda yaptığınız sürece, iyi bir öğretici olabilirsiniz. Siz bildiklerinizi uyguluyor musunuz? Hayır. Teorik olarak kusursuz bir dünya yaratabiliyorsunuz. Konuşarak bir çok şeyi kendi yönünüze çevirmeniz mümkün. Gizemli oluşunuzda size kolaylık sağlayacaktır. İnsanları değiştirmek isteyebilir, bunu yaparkende çok üsteleyici olabilirsiniz. Bu durum çevrenizdeki insanları üzebilecektir.

Görev adamı olarak yaptığınız her iş'te başarılı olmak size göre. Aldığınız emirleri kusursuz şekilde yerine getirmeniz. Sizi önemli bir yer sahibi yapıyor. Bir iş ya olur ya da olmaz. Sizin için ortası yoktur. Bu davranışınız birlikte çalıştığınız insanları zora sokabilir. İş hayatınız yoğun olabilir ancak yine de spor yapmanızı öneriyoruz. Yoğun enerjinizi spor yaparak harcadığınız sürece gerginliğiniz biraz ortadan kalkacaktır. Bu durum da birlikte çalıştığınız insanları rahatlatabilir.

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen Burcunuzu, yükselen burcunuzun özelliklerini ve sizi nasıl etkilediğini biliyor musunuz? Yükselen Burç Hesaplama formu ile kolayca yükselen burcunuzu hesaplayabilirsiniz.