Karma Yükselen - Yengeç Burcu

24 Ekim 2021 Pazar

Yükselen Burç - Yengeç Burcu

Yengeç grubunda karma yükselen yine Yengeç ise, karakter ve özellikleri net ve ona uygun yaşanır. Yok yükselen farklı ise genelde aşağıda açıklandığı şekilde karakter değişikliği yaşanır.

Yükseleni Koç ise Yengeç insanının, daima sakin olan Yengeci kavgacı, uyumsuz bir insan yapar ve kaprisleri yüzünden onunla yaşamak gerçekten zorlaşır. Karşısındaki insanı, kendine dokunulduğu takdirde, acımasız ve saygısız bir şekilde harcar.

Yükseleni Boğa ise Yengeç insanının tutucu davranışları ile ailenin istikrarı ve emniyeti için tedbir almak en önemli görevlerinden biridir. Ancak bu yükseleni ile yakınlarına ne yapması gerektiğini dikte eder. Oysa bu aksi tesir eder ve ailenin huzurunu bozar, oysa onun istediği bu değildir.

İkizler yükseleni ise Yengeç insanı dengesini ve kendine güvenini yitirir. Yükseleni ikizlerle yengeç insanının sonsuz fikir ilgileri vardır, ama bunu gerekli yerlerde gerekli şekilde hayata geçirmeyi bilemezler. Dolayısıyla bütün rüyalar büyük bir hiç olarak geri döner, oysa onların aradığı bu değildir.

Yükseleni Aslan ise bu Yengeç insanına, ona yakışmayan bir yükseklik kompleksi verir ve sonuçta da yaptığı hiçbir işte başarıya ulaşamaz. Çünkü onda ki geri adım atmama huyu, bazı şansları geri tepmesine neden olur.

Yükseleni Başak ise Yengeç insanı bazen çevresinden uzaklaşır, oysa onun çevresine çok ihtiyacı vardır. Yalnız yaşayanlar işte bu grupta doğmuştur. Bu tip insanlar her şeyden ürker ve acil karar vermeleri gerektiğinde aşırı hassas davranır. Bazen de düzenli bir evlilik ve aile hayatı özlemi duyar.

Yükseleni terazi ile yengeç insanı gevşer ve toplum içinde rahat hareket eder. Kariyeri için zararlı olsa da karar vermede zorlanır. Neşeli insandır, ancak duygularını çok derinlemesine yaşamaz. Kaprisleri çabuk geçer, ancak sabrı da erken tükenir. Yine de çok evcildir.

Yükseleni Akrep ise bu Yengeç insanını dizginler değişkenliği ve kaprisleri ile çevresine bilmece olmaktan sıyrılmaya çalışır. Yengeç akrep yükseleni ile daima emniyetli bir gelecek için çabalar, oysa o bazen bu zinciri kırıp, özgürce uzaklara gitmeyi tercih eder. Onun arada bir eğitim adına bu tür gezileri yapması karakterini huzura kavuşturur.

Yükseleni Yay ise Yengeç insanı seyahat etmek ve gezmek için adeta kamçılanır. Bu da onun kimi zaman bunalımlı olan ruh halini geri iter, bu insanlar aşarı hassas ve duygusaldır (çoğu falcı bu grup insanından oluşmaktadır). Onlar her insanla iyi arkadaştır, ancak onlar tarafından da sükutu hayale uğrarlar.

Yükseleni Oğlak ise Yengeç insanı mantık ve duygu arasında gelir gider, bu da insan ilişkilerinde negatif sonuçlanır. Yengeç yükselini Oğlak ile insanlar karşı güvensizdir bu da onları katı yapar ve sadece kendi egosunu tatmin eden planları uygulamaya koyarlar. Ancak sevdikleri insana çok anlayışlı ve sevecen davranırlar, fakat o aşırı kıskançlıkları işte bazen her şeyi mahveder.

Yükseleni Kova olan Yengeç insanı hayal âlemine sürüklenir, kendisininkine ters düşen, o sadece hayal eder, oysa burada bazı hayaller gerçek olur. Bu yükseleni ile mesuliyetli bir biçimde çalışır Yengeç insanı, ancak çok fazla başarı elde edilemez. Onun evlilikte ve aile yaşamında bulduğu huzurla bu denge sağlanmaya çalışılır.

Balık yükseleni Yengeç insanını çevresine sevgi dolu yaklaşımlarda bulunmaya teşvik eder. Çabuk etkilenir - iyiden de kötüden de. İdeallerini emniyetli bir varolma olarak görürler ve bunun için çabalarlar. Mesleki hayatlarında destek gerekir, onları teşvik eden, çünkü onlar kendilerini zor kabul ettirirler.

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen Burcunuzu, yükselen burcunuzun özelliklerini ve sizi nasıl etkilediğini biliyor musunuz? Yükselen Burç Hesaplama formu ile kolayca yükselen burcunuzu hesaplayabilirsiniz.