Karma Yükselen - Yay Burcu

19 Eylül 2021 Pazar

Yükselen Burç - Yay Burcu

Yay grubunda karma yükseleni yine Yay ise, karakter ve özellikleri net ve ona uygun yaşanır. Yok yükselen farklı ise genelde aşağıdaki şekilde karakter değişikliği yaşanır.

Koç yükseleni Yay insanının uçuşunu engellemek şöyle dursun, teşvik ediyor. Bu insanlar inançlı ve kendilerini bu yolda feda ederler. Onlar adalet ve haktan yanalar ve bu topluluklarda ancak huzur buluyorlar. Onlar yardımsever ve fedakarlar.

Boğa yükseleni çok duygu getirir Yay insanına, ama bu özgür ruhlu yay insanını evcil yapmaya yetmiyor. Tam tersi duygulu yaklaşıp isteklerini yerine getirmeye çalışıyorlar. Bazı yaylar doğa düşkünü, bazıları ise yabancı mıntıkada av peşinde.

İkizler yükseleni Yay insanının yaratıcı gücünü destekler. Bu yükseleni ile o yaratıcı ve kıvrak zekâsı sayesinde kariyer sahibi olur. Ancak çoğu zaman kararsızlığı yüzünden yarı yolda kalır. Sevimli tavırları dost çevresinin geniş olmasına yardım eder. Topluluk önünde konuşmacı olarak parlak bir görüntü verir.

Yengeç yükseleni Yay insanını cesaretsiz kılar ve bu da karakteri biraz dizginler. Bazıları bu yükselen ile Yayı kararsız, bazıları tam tersi, sorumlu olarak nitelendiriyor. Her halükarda seyahat arzusu da bastırılıyor ve bu çok konuşan insan susmayı da öğreniyor.

Aslan yükseleni Yay insanına toplumda yer edinmeyi sağlar, ama onu saygın bir sosyetik yapmaz. Aranan insandır ve genç yaşta emir vermeyi öğrenir. İtaat etmek ona göre değildir. Ancak hiç kimse onun tarafından ezildiğini düşünmez, çünkü sevgi dolu yaklaşımı ile herkese fazla söz sarf etmeden dediğini yaptırır.

Başak yükseleni ile Yay vicdanı rahattır. Hak, hukuk ve terbiye baş kuralıdır. Duygulu davranış biçimleri aile yaşantısına da yansır. Sorumluluk ve çalışma azmi ile geleceğini güvenceye almayı çok iyi bilir.

Terazi yükseleni Yay insanına eğer onlar tarafından sevilmek istiyorsa çevresine daima sevgili, saygılı yaklaşması gerektiğini öğretir. Böylece kötü günde de yanında olan birçok dost edinir, iyilik, huzur ve barış için ve daha iyi bir dünyada yaşamak uğruna çok mücadele verir.

Akrep yükseleni Yay insanına ihtiras ve arzu getirir, o da sınırsız özgürlük isteği ile yanar tutuşur. Toplum içinde fevkalade yaşantısını başkaları ile paylaşır. Akrebin yükseleniyle Yay insanının bu konuma hırsından hiç ödün vermeden geldiği şüphe götürmez.

Oğlak yükseleni Yay insanını hırslı yapar. Artık seyahatler iş bağlantıları veya ufkunu genişletmek amacı ile yapılır. Bu yükselen ile Yay başarı merdivenlerini çabuk çıkar ve servet sahibi olur. Ancak burada özel yaşam araştırılmasın, çünkü burada bu yükselen ile saklanan sırlar vardır.

Kova yükseleni, Yay insanının hedefe giderken, insani duyguları ön planda tutması için onu destekler. Servet sahibi olur, ancak sosyal yardımlaşma uğruna dolu cüzdanı hemen boşalır. İnsanlara karşı sevimli ve duygusal yaklaşımı nedeniyle çok sevilir. Bazen fanatik bir biçimde bu sosyal dayanışma planlarını kabul ettirmesi yüzünden kendisine yazık eder.

Balık yükseleni Yay insanına toplumda ve sosyal alanda çıkış garanti eder. Bazılarının kaba kuvvetle elde ettiklerini o insanlarla uyumlu oluşu sayesinde kolaylıkla elde eder. Erişilmez planları vardır, ancak hiç bir zaman sonunu getiremez. Ona iyi bir iş yeter, unvan, şan, şöhret ona göre değildir.

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen Burcunuzu, yükselen burcunuzun özelliklerini ve sizi nasıl etkilediğini biliyor musunuz? Yükselen Burç Hesaplama formu ile kolayca yükselen burcunuzu hesaplayabilirsiniz.