Karma Yükselen - Koç Burcu

25 Ekim 2021 Pazartesi

Yükselen Burç - Koç Burcu

Koç grubunda karma yükselen yine koç ise, karakter ve özellikleri , net ve ona uygun yaşanır. Yok yükselen farklı ise genelde aşağıda açıklandığı şekilde karakter değişikliği yaşanır.

Yükselen boğa ise koç burcunda yaşam biraz daha ağır tempolu yaşanır. Bütün uğraşlar hedefi yakalamak içindir. Yükseleni ile birlikte koç daha tutumlu ve hırslıdır. Ancak her zaman hatalarını kabul edip, geri adım atmasını bilirler.

Yükselen İkizler olunca meraklı olup sağını solunu keşfetmeye çalışan koç insanı, hedefini de gözden kaçırabilir. Bu koçlar yine inatçı, ancak iyi huyludurlar. Bazen ne istediklerini bilmeseler de, yinede akıl ve mantık bir arada yürütülür.

Yükselen Yengeç ise, Koç insanının kendine güveni sarsılır. Yine sağlam basıyor gibi görünse de, içi parçalanmış gibidir. Koç insanı yengeç yükseleni ile kırılgan, aşırı hassas olur. Bazen de moralli olup, en derin sızıyı bile atlatır ve başkalarından üstün olduğunu düşünür, oysa değildir.

Yükselen Aslan ise Koç insanı enerji deposuna döner ve hedefine ulaşır. Aslan yükseleni onun kendini beğenmesini ve toplum içinde iyi çevre ile kariyer yapmasını sağlar. Onu sevmeyenle ters düşer. Ancak yinede yardımsever ve bonkördür.

Yükselen Başak ise Koç burcunda hükmeder. Koçun idealleri materyale dönüşür. Disiplinli ve attığı adımları düşünerek değerlendirir. Bazı koçlar ise yükseleni Başak ile yolunun üstüne çıkan her şeyi bir tarafa iter, sonra da vicdan azabı çeker.

Yükselen Terazi Koçun yükselme hırsını frenler ve içinde bazı yaralara yol açar. Yükselen Terazi ile Koç insanı huzurlu yaşar ve zorda olan insanlara yardım eder. Sevgi doludur ve diplomatik hareketlerle kendisine yandaş bulur. Sanata eğilimlidir ve eserlerini pahalı bir biçimde pazarlar.

Akrep yükseleni zaten zayıf olmayan Koçu iyice ali kıran baş kesen yapar. Başkalarını eleştirmek, kendine yararlı olan her şeyi yapmak için hiçbir engel tanımaz. Bu yükseleni ile çok çalışkan olur ve aşkı ihtiraslı ve ateşli yaşar.

Yay yükseleni ateşli enerjiyi biraz bastırır. Koç insanı yay yükseleni ile daha konuşkan ve dost canlısıdır. Seyahati sever, öğrenmeye açık olur. Tartışmayı sever, şiddetten nefret eder. Beyin gücü ile karşısındakini mat etmeye bayılır.

Oğlak yükseleni Koç insanını susturur. Ama bu suskunluğun sebebi vardır, zor güvenip, inanır. Hedefi fanatik biçimde yakalamak ister, ancak için için güvensizlik duyar ve karşısındakine soğuk mu sıcak mı davranması gerektiğine emin olamaz.

Kova yükseleni koçta kavgacılığa özendirir, ancak ideallerini de korur ve elde edeceğine bazen saygısızca davranışlar sonucu ulaşır. Başkalarına bağımlı olmayan, kariyer sahibi insandır. Teknik alanda keşifler yapar ve doğuştan yeteneklidir. Kadınlara kur yaparken gökyüzünü yere indirmekten bahseder.

Balık yükseleni Koç burcuna yeteneklerini toz pembe gösterir. Bu ise onu yanlış yönlendirir ve depresyona sebebiyet verir. Koç yükseleni balık ile içindeki "ben"i değil "biz”i ortaya çıkarmaya çalışır. Yardımseverliği ile düşkünlere destek verir.

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen Burcunuzu, yükselen burcunuzun özelliklerini ve sizi nasıl etkilediğini biliyor musunuz? Yükselen Burç Hesaplama formu ile kolayca yükselen burcunuzu hesaplayabilirsiniz.