Karma Yükselen - İkizler Burcu

19 Eylül 2021 Pazar

Yükselen Burç - İkizler Burcu

İkizler grubunda yükselen yine İkizler ise, karakter ve özellikleri kitapta işlendiği gibi, net ve ona uygun yaşanır. Yok yükselen farklı ise genelde aşağıda açıklandığı şekilde karakter değişikliği yaşanır.

Yükselen koç ise ikizler insanını biraz kamçılar ve sallantıdan kurtarır. Mücadele başlar, silahı ise ona kariyer için gerekli bütün kapıları açacak olan beynidir. Koç yükseleni ile İkizler hedefine ulaşmak için her türlü yolu dener ve oyunlardan kaçınmaz. Evlilik için zamanı olmasa da, toplumda sözü geçen insanlarla temas etmekten geri kalmaz.

Yükseleni Boğa ise İkizlerin beyni materyalist hedeflere ulaşmak için çalışır. Yükseleni Boğa ile realist düşünür, zamanı iyi yaşar ve gelecek için emniyet ve güvence sağlar.

Yükseleni Yengeç ise İkizler hava gibi değişkendir. Bazen öyle bazen böyle. Yengeç yükseleni ile fazla dostları olmaz, çünkü sağları solları belli olmadığı için insanları kırabilirler. Bu tip insanla da tabii evlilik çok zor gibi görünür.

Yükseleni Aslan ise, zaten fikirle dolu olan İkizler, bunları gerçekleştirme olanağı bulur. Toplumda iyi bir konuma sahiptir. Beyin güçleri ile başarı merdivenlerini tırmanır. Evlilik partneri onun boyunduruğunu kabul ettiği anda gerçekleşmelidir.

Yükselen Başak ise İkizlerin Merkür hükmedicisinin özellikleri ön plana çıkar. Yükseleni Başak ile İkizler toplumda çok sevilir, çok sempatik ve sevimlidir, karşısındakine hissettirmeden fikirlerini kabul ettirmeyi başarırlar. Ancak diğer yandan aşırı kıskançtır.

Yükseleni Terazi olan İkizler insanı çok hareketli ve çevresindekilerin fikirlerine açıktır. Görüşleri kendi lehine çevirmeye çalışır. Hayat mücadelesini başarı ile tamamlarlar, çünkü zorluklardan uygun manevralarla kaçıp, kendi lehine olan zamanlarda o beyin güçlerini çalıştırıp devreye sokarlar. Duyguları çok derin ve hassas değildir.

Yükseleni Akrep ise İkizlerin sinir gücü biraz zayıflatır, çünkü o her şeye burnunu sokup ve başkalarının kaderini etkilemek ister ya hani. Akrep yükseleni ile İkizler insanı çok ısrarlı olur ve başarıyı elde etmek için arzulanandan fazla ister. Her ne pahasına olursa olsun bağımsız olmak ve şansını denemek için gerekirse çevreden kopup uzak diyarlara bile gitmek ister.

Yükseleni Yay ise İkizler insanına hayatın getireceği değişiklikler karşısında uyum sağlama yeteneği verir. İkizler ile Yay Yükseleni, içinde olandan daha fazlasını yapar. Sürekli fikir değiştirir ve zor karar verir.

Yükseleni Oğlak ise, bu, huzursuz olan İkizler insanının karakterini sağlamlaştırır. Bu ise onun başarıdan başarıya koşmasını sağlar. Ancak İkizler ile Oğlak yükseleni bu katı çalışmaların sonucunda sağlıklarından olurlar. Aşkta ise sıkça değişiklik yapmayı sever, zor karar verdiği için kesin bir partner seçimini rahatça yapamazlar.

Yükseleni Kova, ikizler insanının beyin gücünü mantıkla bağdaştırmasını sağlar. Bu tip insanlar meslekte araştırmacı grubunda başarılı olurlar. Sıkı araştırma sonucu dost ve partnerlerini karşıt görüşlerden edinirler. Hassas yapıları ise kolay kırılır, ancak onlar hiç kısasa kısas yapmazlar, çünkü onların idealleri vardır.

Yükseleni Balık ise İkizler insanı çoğu zaman harmoni ve barış adına olan kararlılığının desteklendiğini göremez. İkizler insanı yükseleni Balık ile birlikte parayı kolay harcar ve servet sahibi olamaz, halbuki onda ki beyin gücü ile bunun olması çocuk oyuncağı gibidir. Bu sorumsuzluğu ile pek evlilik içinde yaratılmış sayılmaz.

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen Burcunuzu, yükselen burcunuzun özelliklerini ve sizi nasıl etkilediğini biliyor musunuz? Yükselen Burç Hesaplama formu ile kolayca yükselen burcunuzu hesaplayabilirsiniz.