Karma Yükselen - Boğa Burcu

19 Eylül 2021 Pazar

Yükselen Burç - Boğa Burcu

Boğa grubunda karma yükseleni boğa ise, karakter ve özellikleri net ve ona uygun yaşanır. Yok yükselen farklı ise genelde aşağıdaki açıklandığı şekilde karakter değişikliği yaşanır.

Yükselen Koç ise Boğa insanını yaptıklarıyla ve sözleri ile başına buyruk hareket etmesini sağlar. Fazla enerjiden dolayı bazen hedefini şaşırır. Boğa insanı planlarını iyi uygulama yeteneğine sahip olmasına karşın, yükseleni Koç planlarım uygulamadan vazgeçtirir. Çevresine, materyalist başarılarına ulaşmak adına olsa dahi zarar vermez.

Yükselen İkizler ise Boğa insanı kendine güvenmez ve nasıl karar vereceğini, davranacağını kestiremez. Bu da onun materyalist hedeflerine ulaşmasına mani olur. Yükseleni İkizler ile Boğa anlaşamaz, ancak kaprisli davranışlara zaman zaman yer verilir.

Yükseleni Yengeç ile Boğa insanının analık duyguları yoğunlaşır ve hastalık derecesinde cimrileşir. Herkese karşı güvensizdir. Ancak sevdiği ve güvendiği zaman, ki çok ender olur, canını bile verirler.

Yükselen Aslan ise Boğayı kazandığı serveti insan içinde harcamaya yöneltir ve çevresinde sevilir, çünkü o yükseleninden ötürü herkese kucak açar. Kendine olan güveni ve sempatisi sayesinde kadınlarda da başarı elde eder.

Başak yükseleni Boğa insanına keskin bir muhakeme yeteneği bağışlar. Onlar pratiktirler ve ideallerini çalışarak gerçekleştirir. Ancak sürekli eleştirme huyu onu sevimsiz kılar ve karşı cinsle de bu yüzden çok fazla bağlantı kuramaz.

Terazi yükseleni Boğa insanını sevimli yapar, ancak hayat karşısında biraz tembelleştirir. Bu Venüs yüzünden böyledir. İkisinin de hükmedicileridir çünkü Venüs gezegeni. Bu Terazi yükseleni ile uyumlu ve mükemmel bir hayata koşar, Boğa insanı. Ancak güçleri zayıftır ve bazen de bu güç kırılır yerini zayıflığa ve umursamazlığa bırakır.

Yükselen Akrep ise Boğanın ihtiras ateşi yanar. Yükseleni Akrep ile Boğa çok dik kafalı olup, verdiği kararlardan asla vazgeçmez. Onun para hırsı ve tutumluluğu ise, cimrilik olarak nitelendirilir. Kavgacı olurlar, onlardan uzak durmakta fayda var.

Yükseleni Yay onu vurdumduymazlığa sürükleyebilir, bu Boğa insanında mümkün ise tabii. Yay yükseleni ile çok iş yeri değiştirir Boğa insanı, iyi huylu ve uyumludur, onun içinde kendisini satar sürekli. Bazen de içi kaynar.

Yükselen Oğlak ise Boğa insanına güç verir, zenginliğe ve mal mülk edinmeye giden yoldaki her türlü engeli kaldırır. Hedefine ulaşmasını sağlar ve önüne çıkan hassas insanlara taviz vermez. Yükseleni Oğlak olan Boğa insanı çok uzun yıllar sağlıkla yaşar. En iyi yanı zengin olduğuna kanaat getirdiklerinde, fakir insanlara yardım elini uzatırlar.

Yükseleni Kova ise Boğa insanı sosyalleşir ve çevresindeki insanlara yardıma olur ve onların sağlıklarıyla ilgilenir. Başarı merdivenlerini çok çabuk çıkar ve engel tanımaz. Her yerde pek sevilmese de, sayılır. İşte bu bir farklılıktır.

Yükselen Balık ise zaten yemeği çok seven Boğa insanı daha da kamçılanır ve eğer mantıklı düşünüp karşı koymaz ise, bu durum fiziğine yansır. Ancak yükseleni Balık olan Boğa insanı toplum içinde sevilir. Fakat durumunun iyi olmasına karşın, egoisttir ve başkalarının başarılarını kıskanır.

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen Burcunuzu, yükselen burcunuzun özelliklerini ve sizi nasıl etkilediğini biliyor musunuz? Yükselen Burç Hesaplama formu ile kolayca yükselen burcunuzu hesaplayabilirsiniz.