Karma Yükselen - Balık Burcu

24 Ekim 2021 Pazar

Yükselen Burç - Balık Burcu

Balık grubunda karma yükselen yine balık ise, karakter ve özellikleri net ve ona uygun yaşanır. Yok yükselen farklı ise genelde aşağıda açıklandığı şekilde karakter değişikliği yaşanır.

Koç yükseleni balık insanını daha kararlı yapabilir, ama alınan bütün güzel kararlar, ara ara gelen bu kararsızlık periyotlarında kurban heba olur. Enerji böylece tükenir ve hedef ulaşılmaz olur. Balık insanı Koç yükseleni ile çok sosyaldir. Düzenli bir aile yaşantısında huzur bulur ve mesleki yaşantısında kolay kaybettiği enerjiye rağmen, başarı elde edebilirler.

Boğa yükseleni kendine güvenmeyen Balık insanını biraz destekler. Özgüveni gelişir, ancak karşısındakine aşırı güvenir. Boğa yükseleni ile balık insanı dünya iyisidir, ama hayatta ayakta kalabilmek için hırsı eksiktir. Paranın değerini bilir, ancak biriktirme ona göre değildir.

İkizler yükseleni Boğa insanının duygusallığını artırır ve çevresindeki insanlar tarafından iyi veya kötü anlamda, etkilenmeye müsaittir. Aşkta ise kendisine kanat takar ve daldan dala konar, ta ki bir gün yırtıcı bir kuş gelip onun rüyalarını yok edinceye kadar.

Yükselen Yengeç ise Balık insanının hayallerine hayaller eklenir ve yeni enerji yoktur. O kadar istekli, o kadar performans göstermesine rağmen bu yükseleni ile kendini kanıtlayamaz. İdealleri birer birer yok olur, çünkü rüyalarla iş yapılmaz ve para hiç kazanılmaz.

Aslan yükseleni Balık insanına ideallerini gerçekleştirebilecek sabır ve gücü verir. Balık insanı bu yükseleni ile hayatta bir yerlere gelir, karşısındaki onun kullandığı metotları tasvip etmese de. Başarı elde etmek için, sonuna kadar savaşıp en önlere gelir, gerekli olan performansı gösterir.

Başak yükseleni Balık insanına sorumluluk duygusu ve hayatın gerçeklerini aşılar. Bu bazı zorlukları yoldan kaldırır. Bu yükseleni ile çok ciddidir bu da bazen problemleri çok fazla ciddiye alma tehlikesini beraberinde getirir. Çok yüksek pozisyonlara gelmese de, kendisine verilen mevkilerde, gerekli performansı gösterir.

Terazi yükseleni balık insanının yaşama arzusunu ve kararsızlığını tereddüde düşürür. Bu kadar karar verme yeteneğinden uzak kimse olamaz, ancak bu ikili bu karakter özelliğini örtmesini çok iyi başarır. Bu insan kendisinden emin değildir, ama iyi ve zengin yüreği sayesinde aşkta başarılı olur.

Akrep yükseleni Balık insanından çoğu duyguyu alır ve ona o oranda kendini kanıtlamak için güç verir. Dolayısıyla en yüksek mertebelerde Akrep yükseleni ile rastlanır Balık insanına. Fazla konuşmaz, en büyük silahı sessizliğidir, böyIece en ağzı laf yapan insanı bile mat eder. Hayret edilecek yan ise, bu baş döndürücü meslek yaşantısına göre, yaşadığı sakin ve huzurlu aile hayatıdır.

Yükselen Yay Jüpiter'in özelliklerini Balık insanında daha da güçlendirir. Yüksek mertebelere gelmek, idealleri gerçekleştirmek en büyük hedefidir. Bazı balık insanına yükseleni Yay ile olağanüstü güçler bahşedilmiştir, diğerlerine ise aşırı zekâ. Macera da kaçınılmazdır bu yükselen ile, ancak işte burada Balık insanı frene basar ve durur. Bu yükselen ile uzun süren tartışmalar, sonunda söylenmeyle biter.

Oğlak yükseleni ona ışık getirir ve çalışmadan hayatta hiç bir yere gelinemeyeceğini empoze eder. Bu yükseleni ile sağlam karaktere bürünür ve insanlığa faydalı olmaya çalışır. İdealist olur, düşüncelerini asla gizlemez.

Kova yükseleni Balığın temel görüşlerini, duygularını ve uyumluluğunu kuvvetlendirir. Çevresindekilere faydalı olduğu zaman kendini mutlu hisseder. Çok zekidir (çoğu kıvrak zekâsı olanlar bu ikili karmada doğanlardır) ve kalbi her zaman kendinden sosyal, daha zayıf olan insanlar için atar.

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen Burcunuzu, yükselen burcunuzun özelliklerini ve sizi nasıl etkilediğini biliyor musunuz? Yükselen Burç Hesaplama formu ile kolayca yükselen burcunuzu hesaplayabilirsiniz.