Karma Yükselen - Aslan Burcu

19 Eylül 2021 Pazar

Yükselen Burç - Aslan Burcu

Aslan grubunda karma yükseleni yine aslan ise, karakter ve özellikleri net ve ona uygun yaşanır. Yok yükselen farklı ise genelde aşağıda açıklandığı şekilde karakter değişikliği yaşanır.

Koç yükseleni Aslan insanını daha cesaretli kılar ve mesleki yaşamında ilerlemesine sebep olur. Koç yükseleni ile aslan toplum içinde de parlar. Önüne çıkan her engeli yoldan kaldırmaya çalışsa da, özel yaşantısında çok yardımsever ve bonkördür.

Yükseleni Boğa ile Aslan insanı servet yolunda maddiyata olan düşkünlüğünü abartmadan tamamlamaya çalışır. Karşı koyma gücü kuvvetli ve hastalıklara karşı dirençlidir. Çalışkan insanlara yakın durmayı tercih eder ve tembelliğe asla tahammül edemez.

İkizler yükseleni Aslan insanını sakinlikten uzaklaştırır. Bazen ideallerine ulaşmak için koşar, bazen de o çok önemli olduğunu düşündüğü şeyleri elinin tersi ile iter. Dünyayı gezmek ister, ancak mali durumu elvermez. Yine de her zaman yine kendisini başarıya ulaştıracak kapıyı açmasını bilir o coşkun ruhu sayesinde.

Yengeç yükseleni Aslan insanına hedefine ulaşması için çok güçlü bir hafıza yeteneği bağışlar ve o da her zaman bu hedefe ulaşır. Bazen kendi kaprisleri kendilerini bile sıkar, yine de karşısındakilere katıdır, kendi "ben'ini ise yumuşacık pamuğa sarıp sarmalar.

Başak yükseleni Aslan insanını evhamlı yapar ve en küçük zorlukla karşılaşınca kendi gelişimini bile engeller ve hastalanır. Egoizmi ön plandadır. Aslan insanı yükseleni başak ile zorlukları yenmekte başkalarını öne iter, ancak daha sonra da kendisini becerikli olarak lanse ederler.

Yükseleni terazi ile aslan insanı beyin gücünü daha çok kullanır ve yüksek mertebelere gelmesi ulaşmak için uğraş verir. Bu yükseleni ile daima doğrudan yanadır, yardımsever ve sosyal adalet için daima savunucu olmuştur. Sanat ruhu oldukça gelişmiştir ve bu sayede toplum içinde yeri daha da saygındır.

Akrep yükseleni Aslan insanını bazı kötü düşüncelerden arındırmaya çalışıp, kendine olan özgüvenini geliştirir, çünkü aslan insanının karakterinin zayıflığa kaydığı bilinmektedir. Akrep yükseleni ile Aslan insanının dıştan görüntüsü taş gibi katıdır. Gerçekten bu insanın kendisini kanıtlamak için yapmayacağı yoktur ve elde etmeyi amaçladığı şey için hiçbir kavgadan kaçınmazlar.

Yay yükseleni Aslan insanında macera aşkı uyandırır. Onu neşe ve yaşam sevinci ile değişime uğratır ve bu değişim sıkça tekrarlandığı için, Aslan insanının sağlığı bozulur. İdeallerini gerçekleştiremez, halbuki o fevkalade beyin gücüyle çok daha fazlasını başarır.

Yükseleni Oğlak ise Aslan insanı bir parça karakterinde gerileme yaşar. Göstermeye çalıştığı kadar büyük değildir. Çevresinde insanlara karşı üstünlük taslamaz, belki de bu yüzden görülmemiş biçimde kariyer yapar. Hayret edilecek durum şudur ki bu kendinden her zaman son derece emin insan, evlilikte nasıl da laf dinleyip emir altına girer.

Kova yükseleni Aslana insani duyguları aşılar ve aniden kendini ikinci plana atar ve çok önemli olmadığını hisseder. Bu, mücadelede biraz geriden gelmesine neden olur, çünkü başarma oranı azalır. Hep yeni düşünceler peşinde olduğu için en iyi planlarını dahi gerçeğe dönüştüremez.

Balık yükseleni Aslanı hep yüzeysel bırakır. Çok müsriftir, kendini ön plana çıkarmak amaçlar bununla. Bu da tabii onun iflasına neden olur. O hep benliğini ortaya çıkarıp herkesin önünde en büyük olmak ister ve gerçeklerden uzak yaşar.

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen Burcunuzu, yükselen burcunuzun özelliklerini ve sizi nasıl etkilediğini biliyor musunuz? Yükselen Burç Hesaplama formu ile kolayca yükselen burcunuzu hesaplayabilirsiniz.