Yükselen Burçlara Göre Yengeç 2014 Falı

19 Eylül 2021 Pazar

Yükselen Burçlara Göre - Yengeç Burcu 2014 Falı

Yükselen Koç: Kişiliğinizi ve başlangıçlarınızı öne çıkaracağınız dönemler Mart ayında başlıyor. Şimdilik iş hayatının getirdiği sorumluluklar ve amaçlar karşısında kararlı durmalısınız. Mesleki konularda artık ne yapmak istediğinizi biliyorsunuz. İlişkiler ve ortaklıklar adına ise bazı kısıtlamalar söz konusu. Haziran ayından sonra kişisel kazançlarınızla ilgili planlar devreye girecek. Birikim yapabileceğiniz fırsatlar var.

Yükselen Boğa: Gruplardan ve arkadaşlıklardan gelebilecek fırsatlar söz konusu. Özellikle maddi konularda Ocak ayı sonuna beklentileriniz gerçekleşebilir. Diğer taraftan iş ortamında daha disiplinli olmalı, işlerinizi ciddiyetle ele almalısınız. Beraber çalıştığınız kişilerle ilişkilerde işbirliği yapmayı öğreneceksiniz. Eğitim hayatınız ise tüm hızıyla değişmeye devam ediyor. Yeniliklere açık durarak ilerleyebilirsiniz.

Yükselen İkizler: Yükseleni İkizler olan Yengeçler ortaklıkların parasal yanı ile meşgul olacaklar. Bu alanda artık daha fazla mücadele söz konusu. Daha kurumsal bir bakış açısı kazanmak onları zorlayabilir. Paylaşımlarda bazı engeller devam edecektir. Ocak ayında ise işte geniş imkanlar ve yeni görevler gündeme gelebilir. Mart ayında ise arkadaş çevrelerinde ani yenilenmeler, gelecek planlarında değişiklikler olacak.

Yükselen Yengeç: Eğitim hayatınızda ani fırsatlarla yıla başlamaktasınız. Meslek ve amaçlarınızda ise artık tek başınıza hareket etmek ya da iş değişiklikleri hızlanmakta. Mart ayından sonra bu konuda daha net kararlar alacaksınız. Diğer taraftan ailevi konular ve iş hayatınıza yönelik sorumlulukların baskısı artıyor. Özellikle aile içi ilişkilerde daha toleranslı olurken, özel hayatınızı yeniden düzenleme çabasına gireceksiniz.

Yükselen Aslan: Öncelikle ortaklıklardan gelebilecek finansal desteklerle yeni yıla başlıyorsunuz. Yeni kaynaklar, yatırım planları bu ayda hızlanabilir. Diğer taraftan Mart ayında artık yurt dışı bağlantılı konularınızın önü açılmakta. Bekleyen eğitim ya da entelektüel çalışmalarınız size aradığınız yenilikleri getirecek. Hayata bakışınıza yeni bir yön vereceksiniz. Kardeşler veya yakınlarla ilişkilerde olumlu destekler öne çıkıyor.

Yükselen Başak: İlişkiler ve ortaklıklardan yana olumlu gelişmeler yaşayacaksınız. Ocak ayında yeni anlaşmalar size nefes aldırabilir. Zira parasal alanda Mart ayından sonra dikkatli olmanız gereken sürece gireceksiniz. Ortak yatırım planlarınızda riskten uzak ilerlemeye bakmalısınız. Beklediğiniz destekler stabil olmayacaktır. Kendi kazanç ve nakit durumunuzu yeniden planlamalısınız. Aşk hayatınızda tutku öne çıkmakta.

Yükselen Terazi: İş ortamında sizi destekleyen şartlar Ocak ayında devam edecek. Ancak ilişkiler ve ortaklıklar Mart’tan sonra yön değiştirmekte. Dışsal faktörler hayatınızı etkilemeye başlıyor. Destek görmeniz ve iyimserlik kazanmanız söz konusu. Ancak yenilenmeler ve ani yön değişiklikleri sizi yorabilir. İşbirliği geliştirmek ve uzlaşı aramak en doğrusu. Yolunda gitmeyen ilişkiler üzerinde kararlar alabilirsiniz.

Yükselen Akrep: Bitirmeniz ve geride bırakmanız gereken bazı şeyler var. Sizin dışınızda gelişecek pek çok konuda bekleme sürecine girmiş durumdasınız. Ocak ayı boyunca çocuklar ve duygusal ilişkilerde olumlu gelişmelerle moral toplayacaksınız. Mart ayından sonra iş ortamında değişiklikler öne çıkacak. Artık çalışma şartlarınız ve iş hayatınızı ilgilendiren her konuda özgür olmak isteyebilirsiniz. Sağlığa dikkat.

Yükselen Yay: Eve ve aileye yönelik planlarınız artık Ocak ayı içinde sonuçlanmakta. Elinizdeki maddi kaynakları değerlendirme şansınız da olacak. Parasal konular ve iş hayatını içine alan gelişmeler sizi güçlü kılmakta. Kazanç sisteminiz ve gelir kaynaklarınız konusunda var olan engeller artık sona eriyor. Haziran’da iş ortamında değişiklikler yaşayabilirsiniz. Kendinizi geliştirebileceğiniz imkanları kullanmalısınız.

Yükselen Oğlak: Kardeşler ve yakınlarla olan ilişkiler her anlamda size güven veriyor. Yaşamakta olduğunuz yakınlık size aradığınız desteği vermekte. Aynı zamanda zihinsel olarak son derece yaratıcı ve gelişime açıksınız. Eğitim çalışmalarınız da Haziran ayına kadar size başarılı sonuçlar getirecektir. Kariyeriniz ve amaçlarınız konusunda ise oldukça kararlısınız. Başarılarınız size yeni görevler ve sorumluluklar taşıyacaktır.

Yükselen Kova: Beklediğiniz parasal destekleri bulmakta zorlanacağınız dönemler var. Ancak kişisel kazançlarınızı artırmaya yönelik adımlar atabilirsiniz. Özellikle Haziran ayından itibaren yatırımlarınıza hız vereceksiniz. Bir yere yerleşmek veya ev konularında somut ilerlemeler söz konusu. Mart ayında ise artık eğitim hayatınıza ilişkin konular öne çıkacak. Yolculuklar ve yurt dışı bağlantılı konular öncelikli olacak.

Yükselen Balık: İçinde bulunduğunuz gruplarda olumlu gelişmeler söz konusu. Başlangıçlarınıza destek verecek gelişmelerle dostluklarınızı ilerletebilirsiniz. Başkaları ile olan parasal ortaklıklar ise sizi endişeli kılmakta. Kredi ve miras konularında bazı beklemeler ve ödeme zorlukları yaşayabilirsiniz. Mart ayından sonra kazançlarınızı artırabileceğiniz fırsatlar var. Giderlerinizde olabilecek ani sıçramalara dikkat.

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen Burcunuzu, yükselen burcunuzun özelliklerini ve sizi nasıl etkilediğini biliyor musunuz? Yükselen Burç Hesaplama formu ile kolayca yükselen burcunuzu hesaplayabilirsiniz.