Yükselen Burçlara Göre Yay 2014 Falı

19 Eylül 2021 Pazar

Yükselen Burçlara Göre - Yay Burcu 2014 Falı

Yükselen Koç: 22 Ocak tarihine kadar beklemede kalmanız gerek. Hemen arkasından kişisel girişimler ve ilişkiler açısından hızlı ilerleme şansı bulacaksınız. Ancak Mart ayı sizin için yeni sürprizler ve riskleri bir arada getiriyor. Ortaklaşa her konuda ani değişiklikler hayatınıza girecek. Haziran ayından sonra ise maddi konularda iyimser gelişmelerle moral bulabilirsiniz. Gelirlerinizde artışlar yaşamanız söz konusu.

Yükselen Boğa: Ocak sonuna kadar sosyal çevrenizde yaşayacağınız destekler önemli sürprizler getiriyor. 12 Mart sonrası ise sizin dışınızda gelişen, kontrol etmekten kaçınmanız gereken bir süreç başlamakta. Ocak ayı sonuna kadar parasal risklerden uzak durmanızda yarar var. 4 Haziran ise olumlu şartların içine gireceğinizi gösteriyor. Kişisel açıdan hızlı ve istikrarlı ilerleyeceğiniz dönemler öne çıkıyor.

Yükselen İkizler: İş hayatınız hareketleniyor. Beklediğiniz önemli görevler Ocak sonu itibari ile sizi tatmin edecektir. 12 Mart sonrası ise sosyal hayatınızda olumlu değişikliklere ilerlemeye başlıyorsunuz. İçinde bulunduğunuz gruplar ve geleceğe yönelik planlarınızda ani kararlarla yön değiştirebilirsiniz. Ancak 4 Nisan sonrası kariyer planlarınızda tutarlı düşüncelere yönelmeli, beklentilerinizi abartmamalısmız.

Yükselen Yengeç: Ocak sonuna kadar yurt dışı ilişkileriniz ve eğitim çalışmalarınızda olumlu sonuçlar sizi bekliyor. Aynı zamanda planlanan uzun yolculuklar bu dönemde yaşanabilir. Yılın ilk ayı ikili ilişkiler ve ortaklıklarda bazı mücadeleler getirecek. 12 Mart sonrası ise kendinize olan güveniniz artıyor. Kariyer planlarınız ve iş hayatına ait her gelişme ile hayatınıza beklemediğiniz yenilikler girmeye başlayacak.

Yükselen Aslan: Ocak ayı sonuna kadar borç alacak konularınızda ilerlemeler öne çıkıyor. 12 Mart sonrası ise yabancılarla ilgili konularınız hız kazanacak. Uzunca bir dönem sürecek bu süreç önemli görünüyor. Hayata bakışınız ve eğitimle ilgili konularda yön değişikliğine gidebilirsiniz. 4 Haziran’dan itibaren iş hayatınız ve mesleki konularda sizi koruyan ve destek veren gelişmelerle ilerlemeye başlıyorsunuz.

Yükselen Başak: Parasal konularda hızlı ilerlemeniz gereken süreçler sizi dikkatli olmaya itiyor. Kazanma kapasiteniz, iş hayatınıza yönelik çalışmalarda ortaklıklar öne çıkabilir. Ocak sonuna dek başkalarından destek görerek ilerleme şansınız var. 12 Mart ise ortak paraların getirdiği sorunların başlangıç dönemi. Aşırı riskten uzak durmalısınız. 4 Haziran ise yabancılarla ilgili konular hayatınızı olumlu yönde etkileyecek.

Yükselen Terazi: İş ortamında yenilenmeler Ocak sonuna kadar sürmekte. Kendinizi geliştirmek ve beraber çalıştığınız kişilerden destek görmeniz mümkün. 12 Mart sonrası ise ilişkilerin ve ortaklıkların üzerinizdeki baskısı artmaya başlıyor. Yeniliklere açık durmalı, Mart ayında yaşanacak karşıtlıklara dikkat etmelisiniz. 4 Haziran tarihinde ise ortaklaşa para konuları öne çıkıyor. Başkalarının maddi imkanlardan yararlanmaya bakmalısınız.

Yükselen Akrep: Yeni yılla birlikte hayattan keyif almakta zorlanmayacaksınız. 22 Ocak tarihine ne kadar aşk hayatınız ve çocuklarla ilgili konularda olumlu gelişmeler olacak. Daha sonra iş ortamında hızlı gelişen şartlar sizi olumlu çalışma koşulları içine itebilir. İş hayatı ile ilgili beklentileriniz olumlu ilerleyecektir. 12 Mart sonrası ise üzerinizde baskı kuran işle ilgili gelişmeleri sakin karşılamalı, acele kararlar almamalısınız.

Yükselen Yay: Elinizdeki maddi kaynaklar açısından ilerlemeler söz konusu. 22 Ocak tarihine kadar yakınların desteği ile yatırımlarınıza hız verebilirsiniz. Ev almak ya da yerleşime ait konular da olumlu ilerleyebilir. Sonrasında çocuklarla ilgili hoş gelişmeler 4 Haziran tarihine kadar sizi oldukça mutlu edecek. 12 Mart sonrası ise aşk hayatınız ve sevgi ilişkilerinizde çok daha özgür olmak isteyeceksiniz.

Yükselen Oğlak: Düşüncelerinizde yenilenmeler öne çıkıyor. Ocak sonuna kadar eğitimle ilgili planlarınızı ilerletme şansınız olacak. Hemen arkasından eve ve yerleşime ilişkin konularınız dikkat çekebilir. Ancak 12 Mart sonrası iş ve ev arasında yaşadığınız stresler tekrar hayatınıza girecek. Aile içi ilişkiler üzerinizde baskı yaratmaya başlıyor. Özellikle Mart sonu üstlerle ilişkiler açısından kritik bir dönem olabilir.

Yükselen Kova: Ocak sonuna kadar parasal kazançlarınızda olumlu bir dönem. Aşın risk almadığınız sürece birikimlerinizi artırma şansınız var. Hemen arkasından kardeşler, yakınlarla ilişkilerde olumlu ilerlemeler var. 12 Mart sonrası ise düşüncelerinizi yenileyebileceğiniz şartlar öne çıkıyor. Eğitim hayatınızı ilgilendiren her konu sizi yenilik yapmaya itecek. 4 Haziran ise yerleşime ait gelişmeler hızlanabilir.

Yükselen Balık: Ocak sonuna kadar kişisel konular yanında işte istediğiniz imkanlar elde edilebilir. Mart ayında ise para kaynaklarınızda ani sıçramalar ve çalışma sisteminizde yenilikler söz konusu. Ancak başkaları ile olan maddi paylaşımlarda temkinli olmalısınız. Destek görmekte zorlanırken, ortak giderleriniz artabilir. 4 Haziran sonrası ise kardeşler ya da yakınlarla olan ilişkilerde olumlu bir süreç yaşamanız söz konusu.

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen Burcunuzu, yükselen burcunuzun özelliklerini ve sizi nasıl etkilediğini biliyor musunuz? Yükselen Burç Hesaplama formu ile kolayca yükselen burcunuzu hesaplayabilirsiniz.