Yükselen Burçlara Göre Terazi 2014 Falı

25 Ekim 2021 Pazartesi

Yükselen Burçlara Göre - Terazi Burcu 2014 Falı

Yükselen Koç: Sizin için zor bir dönem söz konusu. İlişkilerin ve ortaklıkların getirdiği sorumluluklar tüm hızı ile sürüyor. Kendi kişisel özgürlüğünüz açısından değişiklik ve özgürlük getiren gelişmeler olacak. Özellikle Mart ayından sonra sizi bağlayan durumlardan kurtulma çabası içine girebilirsiniz. Dengede kalmanız gereken ve uzunca sürecek bu dönemde ani kararlar vermemelisiniz. Haziran ayında ise kişisel gelirlerinizde artışlar var.

Yükselen Boğa: Artık kendinizi işle ilgili konulara odaklamanızda yarar var. İş ortamındaki çalışma şartlan karşısında sağlığınızı korumak öncelikli olmalı. Zira Mart ayından sonra daha fazla fedakarlık ve hizmet konulan baş gösterecek. Ocak sonuna kadar sosyal çevrenizde yenilenmeler ve geniş imkanlar yeniden gündemde olacak. 4 Nisan’dan sonra ise başkalarını içine alan ortak çalışmalarda yer alacaksınız.

Yükselen İkizler: Parasal konular ve ortak paylaşımlarda bazı sorunlar Ocak ayında artabilir. Yeteri kadar dikkatli olduğunuzda süregelen borç alacak konularınızı halledebilirsiniz. Zira 22 Ocak tan sonra işle bağlantılı takım çalışmaları maddi konularda yeni kazançlar getirecektir. Aşk hayatınızı yeniden toparlama çabanız, mesafe giren ilişkilerinizde yapıcı ilerlemeler getirebilir. Çocuklarla ilgili endişeler sizi yoracaktır.

Yükselen Yengeç: Aileye ait yükler ve yerleşime ilişkin konular sizi oldukça sıkıştırmakta. İlerlemekte zorlandığınız bu konularda sabırlı olmanız gerekecek. Zira özel hayat ve aile içi ilişkiler zorlu bir dönemden geçiyor. Mesleki konularda ise ani gelişmeler 12 Mart’tan sonra başlamakta. Kendinizi özgür hissedeceğiniz yeni koşullan kabullenmelisiniz. 4 Haziran’a kadar işle ilgili genişlemeler sizi tatmin edecektir.

Yükselen Aslan: Başkalarından beklediğiniz parasal destekler 22 Ocak tarihine kadar hızlanabilir. Borç alacak listenizi yeniden tanzim ederek rahatlık yaşama şansınız olacak. Ancak işle ilgili konular size ağır sorumluluklar getiriyor. Kendinizi ve yeteneklerinizi geliştirmek konusunda kararlı davranmalısınız. Eğitsel konularda ciddi bir çalışma temposu söz konusu. Zihinsel çalışmalar ise iş hayatınızı ilgilendirebilir.

Yükselen Başak: Kazançlarınız ve nakit durumunuz sizi yeni önlemler almaya itiyor. Harcama kalıplarınızı yeniden düzenlemeli, sorumluluk getiren şartlara hazır olmalısınız. İşten ve yaratıcı konulardan gelebilecek kaynaklar ise önemli görülmeli. Yeteneklerinizi geliştirmek yanında ortaklıklardan gelecek kazançlar öne çıkabilir. 22 Ocak tarihine kadar her açıdan size destek verecek ortaklık ve ilişkiler dikkat çekecek.

Yükselen Terazi: 22 Ocak tarihine kadar iş ortamında yaşadığınız geniş imkanlar sürecek. İşle bağlantılı eğitim programında olumlu ilerlemeler elde edebilirsiniz. 12 Mart sonrası ise ilişkiler ve ortaklıklar açısından beklenmedik yeniliklere açık olmadınız. Değişebilecek şartlar karşısında temkinli olmalı, ilişkilerde yaşadığınız karşıtlıkları dikkate almalısınız. Satürn ise sağlık konularında sizi önlemci olmaya itecektir.

Yükselen Akrep: 22 Ocak tarihine kadar aşk ve sevgi ilişkilerinde heyecanlı zamanlar öne çıkıyor. Ayrıca çocuklarla ilgili konularda son derece olumlu gelişmeler yaşayalirsiniz. Ancak spekülasyon konularında aşırı risk zarar getirebilir. Hayatınızı yeniden kurmakta zorlandığınız bu dönemde bazı kabullenmeler sizi zorlayacak. Bazı bitişler yaşayacağınız 2013 Ekim ayına kadar temkinli olmanız gerekecek.

Yükselen Yay: İleriye dönük planlarınız ve ümitleriniz sizi temkinli adımlar atmaya itiyor. Başkalarını içine alan takım çalışmaları açısından yeni sorumluluklar dikkat çekecek. Eve ait gelişmeler yaşayacağınız Ocak ayı ise hareketli geçebilir. 12 Mart sonrası aşk ve duygusal ilişkileriniz hayatınıza canlılık katacak. Çocuklarla olan ilişkilerde ani değişiklikler öne çıkacak. Risk taşıyan spekülasyon konularında dikkatli olmalısınız.

Yükselen Oğlak: Bu yıl ilk önceliğiniz kariyer ve mesleki konular olacak. Yaptıklarınızla başarı kazanabilir, yeni görevler konusunda tatmin elde edebilirsiniz. Diğer taraftan kişiliğinizi ve kendinizi ortaya koymak konusunda bazı değişimler yaşamaktasınız. Bu gelişmenin getireceği terslikler ilişkilerinizi olumsuz etkileyebilir. 12 Mart sonrasında ise eve, yuvaya ait yenilenmeler hayatınızı etkilemeye başlıyor.

Yükselen Kova: Ocak sonuna kadar kişisel kazançlarınıza odaklısınız. Bu süre içinde çalışma kapasitenizi en verimli şekilde kullanmalı, ani giderleri kontrol etmelisiniz. Zira Haziran ayından sonra, toprağa ait yatırım konuları daha hızlı ilerleyebilir. 12 Mart sonrası ise kardeşler ve yakın çevre ile ilişkiler ani yön değiştirebilir. Bu gelişmelerin yanında, eğitim çalışmalarınızda farklı konuların içinde yer alabilirsiniz.

Yükselen Balık: Maddi manevi paylaşımlarınız bu senenin önceliği olarak görünmekte. Başkaları ile parasal konularda sorumluluk almanızın yanında, kendi birikimleriniz hakkında ciddi kararlar vermeye yöneleceksiniz. Aynı zamanda iş hayatında son derece şanslı bir dönem yaşamaktasınız. Kariyerle ilgili beklentileriniz size hoş sürprizler yapabilir. Mesleki konuların getirdiği grup çalışmaları ise zorlu bir dönem olabilir.

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen Burcunuzu, yükselen burcunuzun özelliklerini ve sizi nasıl etkilediğini biliyor musunuz? Yükselen Burç Hesaplama formu ile kolayca yükselen burcunuzu hesaplayabilirsiniz.