Yükselen Burçlara Göre Oğlak 2014 Falı

19 Eylül 2021 Pazar

Yükselen Burçlara Göre - Oğlak Burcu 2014 Falı

Yükselen Koç: 22 Ocak’tan sonra pek çok konuda kısıtlanmalar sona eriyor. İstediğiniz yönde ilerleyebilir, planlarınızı hayata geçirebilirsiniz. 12 Mart sonrası ise hayatınızı yenilemek konusunda cesur girişimler yapmaya başlıyorsunuz. Ancak Mart sonu ilişkilerde önemli problemler dikkat gerektirecek. Haziran ayı ise parasal konularda şans sizden yana. Birikim yapabileceğiniz yeni kazançlar elde etmeniz söz konusu.

Yükselen Boğa: Hayatınızı etkileyecek eğitim konularında köklü değişiklikler artık ilerlemeye başlıyor. Haziran ayı kişisel olarak güçlü kararlar alacağınız, ilişkilerde yapıcı mesafeler elde edeceğiniz dönem olacak. İş hayatı açısından ise aşırı sorumluluklar gündemde. İş ortamında artan iş yükünüz ve çalışma sisteminiz sizi zorlamakta. Aşırı sorumluluklar nedeni ile sağlığınızı korumaya dikkat etmelisiniz.

Yükselen İkizler: Yeni yılla birlikte iş hayatında maddi manevi genişlemeler sizi mutlu edecek. İşte başarılarınızın ödülünü alabilirsiniz. Hemen arkasından sosyal çevreden gelecek yeni imkanlar öne çıkıyor. İçinde bulunduğunuz gruplarda önemli yenilenmeler var. İşten gelecek maddi destekler dikkat çekecek. Ortaklaşa para konuları ve finansal yatırım planlarınızla ilgili değişiklikler hayatınızı etkileyecek.

Yükselen Yengeç: Yabancılarla ilgili girişimler yanında uzun yolculuklarınız size şans getirmekte. Ocak sonuna kadar bu yöndeki girişimlerinizi hızlandırabilirsiniz. Daha sonrasında iş hayatında pozitif ilerlemeler söz konusu. Esas olarak Mart ayı kariyerde hızlı ilerlemeler yaşamaya başlayacağınız süreç olacak. Haziran sonrası ise işten gelecek maddi destekler yanında, ileriye dönük planlarınız dikkat çekecek.

Yükselen Aslan: Ortaklıkların parasal yanı Ocak sonuna kadar sizi olumlu yönde etkileyebilir. Borç alacak konularınızda akılcı yollarla ilerlemeye bakmanızda yarar var. Mart ayı ise yurt dışı bağlantılı konular, eğitsel çalışmalar açısından size yenilikler taşımaya başlıyor. Aynı zamanda beklenmedik uzun yolculuklarınız sizi ve hayatınızı pozitif yönde etkileyecek. Haziran ayı ise işte genişlemeler ve destekler yaşayacağınız dönem.

Yükselen Başak: Bütün çabanız finansal konular ve kendi kaynaklarınıza yönelik olacak. Çalışma kapasiteniz ve iş hayatınız sizi çok daha disiplinli olmaya iterken, ekonomi yapmanız gereken süreç başlamış durumda. Ocak sonuna kadar başkalarından destek görebilir, ilerlemeler elde edebilirsiniz. Spekülatif konularda ise dikkatli olmalısınız. Çocuklar ve aşk hayatı size yeni dönüşümler getirmekte.

Yükselen Terazi: Hayatınızı yeniden kurma çabası içindesiniz. İş ve sağlık konulan size aşın sorumluluk getirecektir. Aynı zamanda ailevi konular ve yerleşimle ilgili sorunca bazı mücadeleler öne çıkmaya devam ediyor. 12 Mart sonrası ise ilişkiler ve ortaklıklar konusunda ani gelişmelere hazır olmalısınız. Bu alanda yenilenmelerin getireceği şartlara uyum sağlamanız gerekebilir. Yeni temeller atıyorsunuz.

Yükselen Akrep: Ocak sonuna kadar aşk ve çocuklarla ilgili konularda akıcılık söz konusu. Ancak 12 Mart sonrası iş ortamında ani değişiklikler var. Çalışma sisteminiz ve yeteneklerinizi geliştirmek konusunda değişik fırsatlar elde edebilirsiniz. Ancak uzun vadeli planlara pek girmemeli, olayları kontrol etmekten kaçınmalısınız. Haziran ise ilişkiler ve ortaklaşa konularda size önemli imkanlar getirecek. Biraz moral bulacaksınız.

Yükselen Yay: Maddi manevi güven aradığınız bir dönem söz konusu. Gelir kaynaklarınızda yaşadığınız değişim sizi zorlamaya devam ediyor. Kısa vadede başkaları ile olan ortaklıklardan gelebilecek gelirlere odaklı çalışmalar yapabilirsiniz. 12 Mart sonrası ise çocuklar, aşk hayatı ve yaratıcı konularda ani sürprizler olabilir. Haziran ayı ise iş ortamında sizi koruyan şartlar sayesinde iyimserlik kazanabilirsiniz.

Yükselen Oğlak: Kişiliğiniz ve hayata bakışınız açısından değişim yaşamaktasınız. İlişkiler ve ailevi bağlar açısından sizi huzursuz eden döneme dikkat etmeniz gerekiyor. İş hayatınızda yeni sorumluluklar devreye girerken, üstlerle ilişkiler yapıcı olmanızı gerektiriyor. Ocak sonuna kadar eğitim çalışmalarınızla ilgili konuları ciddiyetle sürdürmelisiniz. Mart ayı ise, yerleşimle ilgili gelişmeler üzerinizde baskı kurabilir.

Yükselen Kova: Kişisel kazançlarınızı önemsemeli, Ocak sonuna kadar harcamalarınızı dengede tutmaya bakmalısınız. Mart ayı ise kardeşler yanında eğitim çalışmalarınızda ani gelişmeler bekleyebilirsiniz. Kısa ya da uzun yolculuklarda bazı sorunlar olabilir. özellikle yabancılarla ilgili iş bağlantılarınız hayatınızı etkileyecektir. Sabırlı ve sistemli ilerlemeniz gereken 2.5 yıllık süreç size çok şey kazandıracaktır.

Yükselen Balık: Ortaklıkların getirdiği para meseleleri bazı kısıtlamaları beraberinde getirecek. Başkalarının kaynaklarına ihtiyaç duymanız söz konusu. Kendi birikimlerinizi ölçülü kullanmanız gereken dönemler olacak. Mart ayında ise kişisel girişimleriniz size yeni kaynaklar getirecektir. İçinde bulunduğunuz gruplarda köklü değişiklikler söz konusu. Geleceğe yönelik planlarınızda ise zorlayıcı değişiklikler yaşayacaksınız.

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen Burcunuzu, yükselen burcunuzun özelliklerini ve sizi nasıl etkilediğini biliyor musunuz? Yükselen Burç Hesaplama formu ile kolayca yükselen burcunuzu hesaplayabilirsiniz.