Yükselen Burçlara Göre Kova 2014 Falı

25 Ekim 2021 Pazartesi

Yükselen Burçlara Göre - Kova Burcu 2014 Falı

Yükselen Koç: Sizin için Mart ayı bir dönüm noktası olabilir. Yeni başlangıçlar ve kişiliğinizi öne çıkaracağınız gelişmeler dikkat çekecek. Ancak ilişkilerin getirdiği sorumluluklar sizi zorlayacaktır. Diğer taraftan özgürlük isteğiniz hayatınıza bazı riskler getirebilir. Haziran ayında ise maddi kazançlara odaklanıyorsunuz. Yeni gelirler, yatırım planlarınızı akıllıca ilerletmeniz konusunda size aradığınız desteği verecektir.

Yükselen Boğa: Çalışma şartlarınızda sizi disiplinli olmaya iten bir dönemdesiniz. Yeteneklerinizi geliştirmek, iş hayatında somut sonuçlara ulaşmanızı sağlayacaktır. Haziran ayında ise kendinizi her açıdan iyimser hissedeceksiniz. Kişisel girişimler ve para konularında önemli adımlar atmanız söz konusu. Eğitim hayatınızı ilgilendiren konularda son derece kararlı olmanız, değişikliklere ayak uydurmanız gerekiyor.

Yükselen İkizler: Ocak ayı ortaklıklar ve grup çalışmaları açısından size hareketlilik getirmekte. Aynı zamanda işten kaynaklanan maddi kazançlar öne çıkabilir. Ancak spekülatif konular ve aşk hayatınızda temkinli olmak zorundasınız. Çocuklarla ilgili sorumluluklar ise artacaktır. Başkaları ile maddi paylaşımlarınızı riske atmadan ilerlemeniz gerekecek. Ortak yatırımlarda ise tek başına karar almanız zor olabilir.

Yükselen Yengeç: Uzun yolculuklarınız Ocak sonuna kadar size heyecan vermeye devam ediyor. Mart ayında ise iş ve kariyerde ani kararlar, özgür adımlar dikkat çekecek. Amaçlarınızı yeniden ortaya koymaktan çekinmemeli, yeniliklerin getireceği olanaklara yakın durmalısınız. Anne ile ilgili beklenmedik konular ve yerleşimi ilgilendiren konularda sağduyulu olmanızda yarar var. Yakın ilişkiler ise zorlanıyor.

Yükselen Aslan: Mart ayı sizin için çok önemli. Hayatınıza yenilikler ve uzun yolculuk fırsatları getirecek gelişmeler başlamakta. Yeni konular, yabancılarla ilgili bağlantılar hızlı bir biçimde hareketlenebilir. Diğer taraftan Haziran ayında iş hayatınızda sizi koruyan, maddi destekler getiren bir süreç başlıyor. İşte yükselme ya da görev değişiklikleri olabilir. İş ortamında sizi kısıtlayan şartları, disiplinli yanlarınızla aşabilirsiniz.

Yükselen Başak: Mart ayı ortaklaşa paralarda risk getiren konulara dikkat çekmeye başlıyor. Özellikle ortağın ya da eşin para durumu sizi temkinli olmaya zorlamalı. Zira kendi kaynaklarınızı ve finansal durumunuzu ciddiyetle korumanız gerekecek. Aynı zamanda Nisan’da ortaklıklar ve ilişkilerde kafanızı karıştıran gelişmeler dikkat çekecek. Haziran’da ise eğitim ve yabancıları içine alan iş konuları öncelik kazanıyor.

Yükselen Terazi: Yuvaya ve köklere ait uğraşlar oldukça zorlayıcı görünüyor. Belki yerleşime ilişkin problemler yeniden gündeme gelebilir. Diğer taraftan, ilişkilere bakışınızda daha akılcı ve mesafeli olduğunuz bir dönem geçireceksiniz. Ancak 12 Mart tan sonra hayatınıza yenilik katacak ortaklıkları dikkate almalı, tutarlı olmalısınız. Haziran ayından sonra başkalarının maddi kaynakları, borç alacak onuları öne çıkacak.

Yükselen Akrep: Pek çok planınızı ve beklentinizi ertelemeniz gerek. Akışında bırakmanız gereken konuları şimdilik unutmalı, kardeşlerle ve eğitimle ilgili konularda sorumluluk almalısınız. Diğer taraftan Nisan ayında aşk ve çocuklarla ilgili konulara daha fedakarca bakacağınız bir dönem başlıyor. Haziran ayı ise, ortaklıklar ve ilişkilerde yaşanacak genişlemeler, parasal paylaşımları içine alacak şekilde gelişebilir.

Yükselen Yay: Başkaları adına yaptığınız ortak çalışmalar hızlanmakta. Arkadaşlıklar ve ileriye yönelik planlarda son derece temkinli ilerleyeceksiniz. Ocak sonuna kadar evle ilgili genişlemeler ya da yerleşim konulan tamamlanabilir. Maddi kaynaklarınız ve ailevi konularda bazı karmaşalar öne çıkabilir. Bu sene Haziran ayı sağlık ve iş ortamı açısından olumlu şartlar getiriyor. Kendinizi iş hayatınıza odaklayabilirsiniz.

Yükselen Oğlak: Kariyerinizle ilgili beklemeler sürerken, Mart ayı ani yön değişikliği arayışınızı öne çıkaracak. Diğer taraftan ilişkilerdeki baskıcı tutumunuz yaralayıcı ve zorlayıcı olmaya devam ediyor. Haziran sonrası ise aşk hayatınızda olumlu bir hava esecek. Hayatın keyiflerine yönelerek gevşemeye bakmalısınız. Nisan’dan sonra kafa karışıklığı yaratan eğitim çalışmaları, kardeşlerle ilişkiler belirsizlik yaratabilir.

Yükselen Kova: Eğitim çalışmalarınızda son derece kararlı adımlarla ilerlemektesiniz. İş hayatınızı içine alan gelişmelerle yeni bağlantılar kurabilir, harekete geçebilirsiniz. Mart ayında sizi zihinsel alanda son derece girişken ve başarılı olmaya iten gelişmeler başlamakta. Haziran’dan sonra toprağa ait planlar, yatırımla ilgili parasal gelişmelerle meşgulsünüz. Yerleşime ait konular olumlu şekilde ilerlemeye başlıyor.

Yükselen Balık: Yeni yılın ilk ayı kişisel girişimleriniz hızlanıyor. Daha sonra parasal gelirlerinizde yeni arayışlar söz konusu. Farklı yollardan kazançlar elde edebilirsiniz. Haziran’da ise kardeşlerle ilişkilerde yapıcı bir dönem başlayacak. Eğitim çalışmalarınızda somut adımlarla ilerleyebilirsiniz. Ancak içinde bulunduğunuz gruplarda yaşanan değişimi kabul ederek ilerlemeniz gerek. Başkalarından destek görmeniz zor.

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen Burcunuzu, yükselen burcunuzun özelliklerini ve sizi nasıl etkilediğini biliyor musunuz? Yükselen Burç Hesaplama formu ile kolayca yükselen burcunuzu hesaplayabilirsiniz.