Yükselen Burçlara Göre Koç 2014 Falı

19 Eylül 2021 Pazar

Yükselen Burçlara Göre - Koç Burcu 2014 Falı

Yükselen Koç: Yeni yılda sizi harekete geçiren önemli dönemler söz konusu. Öncelikle ilişkilerde test edildiğiniz ve sorumluluk almanız gereken bir döneme girdiniz. Tek başına ilerlemeniz pek kolay değil. 22 Ocak'tan itibaren Jüpiter'in burcunuza geçmesi ile iyimserlik kazanacaksınız. 4 Haziran’a kadar ilişkiler ve ortaklıklar uyumlu ilerleyebilir. Mesleki konularda verdiğiniz mücadele sürerken, ani değişiklikler öne çıkıyor.

Yükselen Boğa: 22 Ocak tarihine kadar sosyal hayat ve gruplar içinde yaşadığınız olumlu etkiler devam edecek. İşten gelebilecek maddi destekler size güven verebilir. Ancak iş hayatınız ve çalışma koşullarınız Satürn etkisi ile sizi zorlamakta. Yeteneklerinizi geliştirmeli, eksiklerinizi görmelisiniz. Daha disiplinli olmayı öğrenmelisiniz. Akademik çalışmalarınızda sizi köklü kararlara ve değişime götürecek gelişmeler olacak.

Yükselen İkizler: İş hayatındaki yenilenmeler ve sürprizler yeni yılın ilk ayında da sürmekte. Sosyal çevrede ve içinde bulunduğunuz gruplarda ise ani gelişmeler sizi etkilemeye başlıyor. Başkalarından destek göreceğiniz pek çok gelişme ile geleceğe yönelik kararlarınızda iyimserlik kazanacaksınız. Aşk hayatı, çocuklarla ilgili konular size beklemediğiniz ciddi sorumluluklar yüklemeye başlıyor.

Yükselen Yengeç: Ortaklıklar ve ikili ilişkilerde yaşanan değişim ve güç mücadelesi sizi sabırlı olmaya zorluyor. Ancak yurt dışı bağlantılı ilişkiler ve eğitim hayatınız size iyimserlik getirecek. Bu alanda yeni ilişkiler ve entelektüel çalışmalarda başarı söz konusu. Ailevi konular yanında, yerleşimi ilgilendiren sorumluluklar ise dikkat gerektiriyor. Dayanıklı olmanız gereken bu süreçte önemli temeller atmaya başlıyorsunuz.

Yükselen Aslan: 22 Ocak tarihine kadar tekrar başkalarının maddi olanaklarından yararlanmak, ödemelerde rahatlık yaşamak söz konusu. Daha sonra yurt dışı bağlantılı konularınız hızlanıyor. Keyifli yolculuklar ve yeni kişiler hayatınıza sıkça girecektir. Yakın çevre ile olan ilişkilerde ise mesafe ve ciddiyet öne çıkarken, düşünce sisteminizde disiplin söz konusu. Eğitim çalışmalarınızda kararlılık göze çarpıyor.

Yükselen Başak: Yılın ilk ayı ortaklık ve anlaşmalardan yana şanslı görünmektesiniz. Parasal konularınızı ise ciddi biçimde ele almaya başlıyorsunuz. Kendi kaynaklarınızı korumanız gereken 2.5 yıl çok şey yapabilirsiniz. Yatırım odaklı olacağınız süreçler öne çıkabilir. Ancak başkaları ile olan para paylaşımlarında ani gelişmeler söz konusu. Risk almamalı, başkalarının finansal desteğine pek güvenmemelisiniz.

Yükselen Terazi: Her açıdan hayatınız değişmekte. Eve ve aileye ilişkin köklü değişimler ve zorlanmalar söz konusu. Aynı zamanda ilişkiler ve evlilik hayatınızı ilgilendiren ani gelişmeler hayatınızın yönünü değiştirecek gibi görünmekte. Ortaklıklarda sorumlulukların öne çıkmasının yanında, süregelen bağlar ve ilişkilerde beklenmedik kopuşlar da dikkat çekecek. Olayları sakin karşılamalı, yenilenmelere açık olmalısınız.

Yükselen Akrep: Ocak sonuna kadar işe ait yenilenmeler ve çalışma koşullarında ilerleme söz konusu. Yılın ikinci yarısında ilişkiler ve ortaklıklardan yana şanslı bir döneme gireceksiniz. Anlaşmalar maddi manevi anlamda sizi tatmin edebilir. Ancak uzun vadeli planlarınızda beklemeler söz konusu. Yeni bir döngü başlatmanız zor. Kariyer planlarınız ve hayatınızı yeniden teşkil etmek için biraz zamana ihtiyacınız var.

Yükselen Yay: Yılın ilk ayı yerleşimi ilgilendiren konularınız hızlanmakta. Olumlu ilerleyen bu dönemde elinizdeki maddi olanakları pozitif biçimde değerlendirebilirsiniz. Mart’tan sonra ise dinamizm sizi yeniliklere itiyor. Yaratıcı konularda ani değişiklikler yapabilirsiniz. Aşk hayatınız ise size renkli ve uzunca sürecek heyecanlar getirecek. Çocuklarla ilgili konular ve ilişkiler beklenmedik ve keyifli bir noktada olacak.

Yükselen Oğlak: Yakın çevre ve eğitimlerle ilgili çalışmalar hız kazanmakta. Yeni yılın ilk ayında bu konudaki çalışmalarınızda sürpriz sonuçlar alabilirsiniz. Evde yenilenmeler ve ani gelişmeler ise yılın en önemli konusu. Mart’tan sonra bu alanda hızlı ve sürprizli olaylar yaşayacaksınız. Kariyer hayatınıza ilişkin gelişmeler ise sizi daha ciddi ve istikrarlı olmaya zorluyor. Mesleki konularda ortaklıklar ve sorumluluklar öne çıkıyor.

Yükselen Kova: İş odaklı ve parasal gelişmeler yılın ilk ayı sizi yakından ilgilendirmekte. Maddi konularda beklediğiniz destekler hızlanabilir. Mart ayında ise yakın çevre ve kardeşlerle ilgili konular, size beklemediğiniz gelişmeler taşıyacak. Ayrıca eğitsel konularda kararlı ve girişken adımlar atabileceksiniz. Yurt dışı bağlantılı ilişkilerinizi yeniden toparlama ve işinizi içine alan sorumluluklar dikkat çekecek.

Yükselen Balık: İş hayatı ve ilişkiler adına pek çok yeni başlangıç yapmaktasınız. Yeni yılın ilk ayında istediğiniz yönde ilerleyeceksiniz. Daha sonrasında kişisel kazançlarınıza yönelik yenilenmeler var. Daha farklı yollardan kazançlar öne çıkabilir. Ancak başkaları ile parasal paylaşımlar beklemediğiniz sorumluluklar getiriyor. Birikimlerinizi dikkatli kullanmalısınız. İşte yeteneklerinizi geliştirmeye bakmalısınız.

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen Burcunuzu, yükselen burcunuzun özelliklerini ve sizi nasıl etkilediğini biliyor musunuz? Yükselen Burç Hesaplama formu ile kolayca yükselen burcunuzu hesaplayabilirsiniz.