Yükselen Burçlara Göre İkizler 2014 Falı

25 Ekim 2021 Pazartesi

Yükselen Burçlara Göre - İkizler Burcu 2014 Falı

Yükselen Koç: Mart ayı ortalarında yenilikler ve başlangıçlar hayatınıza tekrar girmekte. İş hayatının getirdiği stresler ve mücadeleler ise sizi dirençli kılarken, istediğiniz yönde ilerlemeye başlıyorsunuz. Ocak sonunda ilişkilerde iyimserlik kazanacak, sorunlarınızı aşma çabası içine gireceksiniz. Yine de ilişkiler ve ortaklıkların getirdiği dersler sürmekte. 4 Haziran’dan sonra gelirlerinizde artışlar yaşayacaksınız.

Yükselen Boğa: Ocak ayında sosyal hayat ve arkadaşlıklar adına son derece olumlu bir dönem. Başkalarından destek görebilir, ileriye dönük planlarınızı hayata geçirebilirsiniz. Haziran ayı ise kişisel konular ve ilişkilerde akıcılık söz konusu. İş ortamında artan sorumluluklar ise çalışma sisteminizi etkilemekte. Daha sıkı çalışmak, becerilerinizi geliştirmek gerekecek. Eğitim hayatınızda önemli ilerlemelere doğru yol almaktasınız.

Yükselen İkizler: İş hayatınız ve amaçlarınız hakkında olumlu sonuçlar elde ediyorsunuz. Ocak ayı boyunca üstlerden destek görmek, yaratıcı yanlarınızla öne çıkmak mümkün olacak. Ancak aşk hayatınız ve çocuklarla ilgili konular sizi kısıtlamakta. Aynı zamanda duygusal ilişkilerde akılcı ve mesafeli durmakta kararlısınız. Bu alanda eksiklerinizi görmek ve yaratıcı yanlarınızı kullanmak yolu ile ilerleyebilirsiniz.

Yükselen Yengeç: Yılın ilk günlerinde ilişkilerde ve özel hayatta gergin zamanlar. Ayrıca yuvaya yönelik sorumluluklar öne çıkıyor. Anne ya da baba ile ilgili sorunların sizi yoracağı uzunca dönemler olacak. İyimserlik getiren yabancılarla ilişkiler ve eğitim çalışmaları sürprizlerle sonuçlanabilir. Mart ayından sonra iş hayatında pozitif ilerlemeler söz konusu. Artık amaçlarınızda sizi engelleyen konuları aşıyorsunuz.

Yükselen Aslan: Ocak ayında beklediğiniz finansal desteklerle rahatlık yaşamaktasınız. Ortak yatırım planları da ilerleyecektir. Gerileyen eğitim çalışmaları ve yurt dışı bağlantılı konular ise öncelik kazanacak. Artık Mart ayından sonra uzun yolculuklar, yeni kişilerle bir araya gelme şansınız artmakta. Hayata bakışınızı çok hızlı yenileyebilir, farklı kişilerle bir araya gelebilirsiniz. Hukuki konularda ise dikkatli olmalısınız.

Yükselen Başak: İş hayatı ve parasal konularda kişisel olarak çok şey yapacaksınız. Zira Satürn size yeni sorumluluklar yüklemekte. Gelir gider dengenizi korumak ve kaynaklarınızı doğru kullanmayı öğrenmek durumundasınız. Bu ay ortaklıklar ve ilişkilerden yana şanslı paylaşımlar var. Yeni anlaşmalar hız kazanabilir. Mart ayında parasal alanda risk almadan istediğinizi elde edebilirsiniz. Haziran’da ise yolculuklar öne çıkmakta.

Yükselen Terazi: Ocak ayında sağlıkla ilgili konularınızda ilerlemeler olacak. Aynı zamanda iş ortamında olumlu değişiklikler öne çıkıyor. Daha rahat çalışma koşulları içine gireceksiniz. İlişkilerde yaşanan sorunlar ise sizi sıkıştırmaya devam ediyor. Mart’tan sonra yeni bir yön bulmak konusunda ilerlemeler var. Yeni ortaklıkların hayata geçeceği zamanlar hızlanabilir. Aşırı muhalefetle karşılaşmak sizi zorlayacaktır.

Yükselen Akrep: Kardeşlerle ilişkilerde değişim süreci hızlanmakta. Bu konuda sizi engelleyen durumlar olabilir. Bu arada hayat yönünüzü yeniden belirlemekte zorluklar var. Bazı beklemeler ve kontrol dışı olaylara karşı dikkatli olmalısınız. Yılın ilk ayında aşk hayatınız size ihtiyacınız olan mutluluğu getirecektir. Mart’tan sonra ise iş ortamında yenilikler hızlanacak. Yılın ilk yarısından sonra ilişkilerde güven veren gelişmeler var.

Yükselen Yay: Gelir kaynaklarında yaşadığınız değişim sizi zorluyor. İş ve parasal konularda yeni bir yol arayışındasınız. Nakit durumunuzu, köklü değişiklikleri zorlamamalısınız. Bu alanda ortaklıklar ya da içinde bulunduğunuz gruplar belirleyici olacak. Zira ileriye dönük planlarınızda gerçekçi olmanız gerekmekte. Mart’tan sonra aşk hayatiniz size yeni heyecanlar görünüyor. Yaratıcı konulardan gelecek kazançlar söz konusu.

Yükselen Oğlak: Hayatınıza giren değişiklikler, ilişkiler ve iş hayatında sizi test etmekte. Öncelikle ilişkilere olan bakış açınızda aşırı baskıcı olmaktan artık kaçınmalısınız. İş ve ev arasında yaşanan mücadele, anilikler istikrarlı olmanızı gerektiriyor. Nisan ayında yakınlar ve kardeşlerle ilgili konular bazı karmaşalar getirmeye başlıyor. Kafa karışıklığı sizi hatalara götürebilir. 22 Ocak’tan sonra aşk hayatınız çok hareketli.

Yükselen Kova: Kendinizi yurt dışı bağlantılı konularda sorumlu hissedeceğiniz uzunca bir dönem var. Eğitim çalışmaları, entelektüel konular yeni sorumluluklar getirebilir. Yabancılarla bağlantılı iş ortaklıkları ise başarı getirecektir. Beklenmedik kazançlar Ocak ayında tatmin sağlarken, Mart ayından sonra kardeşlerle ilişkilerde yenilenmeler yanında öne çıkıyor. Düşüncelerinizde yenilikler yapabilirsiniz.

Yükselen Balık: İlişkiler ve yeni başlangıçlar yılın ilk ayında size şans getiriyor. İlerleyen aylarda yeni kazançlar ve gelir kaynaklarınızda değişiklikler olacak. Bütçenizi kontrol etmeli, parasal alanda temkinli olmalısınız. Haziran ayından sonra yakın çevre ve kardeşlerle ilişkiler hayatınıza uyum getirecek. Ortaklıklardan gelebilecek desteklerde bazı beklemeler nedeni ile yatırım planlarınızı temkinli ilerletmelisiniz.

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen Burcunuzu, yükselen burcunuzun özelliklerini ve sizi nasıl etkilediğini biliyor musunuz? Yükselen Burç Hesaplama formu ile kolayca yükselen burcunuzu hesaplayabilirsiniz.