Yükselen Burçlara Göre Boğa 2014 Falı

19 Eylül 2021 Pazar

Yükselen Burçlara Göre - Boğa Burcu 2014 Falı

Yükselen Koç: Siz yükseleni Koç olan Boğa’lar, Mart’tan itibaren hayatınızı etkileyen gelişmeler ve ilişkileri bağlayan konularla meşgul olacaksınız. Hayata bakışınız ve özgürlük arayışınız sizi bazı ikilemlere götürebilir. Zira ortaklıklar ve evlilik konusunda akılcı olmanız gereken gelişmeler de yaşanacak. Diğer yandan iş ve mesleki konularda aşın baskı ve değişim sizi zorlamakta. İstikrarlı adımlar atmalısınız.

Yükselen Boğa: İş ortamında sizi sıkı çalışmaya iten bir sürece girdiniz. Yeteneklerinizi geliştirmek ve eksik yanlarınızı tamamlamak konusunda Satürn size gerekeni yaptıracaktır. Diğer taraftan 4 Haziran’da Jüpiter sizinle birlikte olacak. Güven kazanarak girişkenliğinizi kullanabileceksiniz. Kişisel konular ve ilişkiler olumlu ilerleyecek. Eğitim hayatınızı yeniden toparlamak ve değişimin getireceği olanakları kullanmak elinizde.

Yükselen İkizler: Ocak ayında iş hayatı ile ilgili genişlemeler ve fırsatlar dikkat çekici olacak. Ancak, çocuklar ve aşk ilişkileriniz açısından sorumluluk alacağınız bir dönemdesiniz. Olayları daha gerçekçi değerlendirmeli, iş hayatınızda yaratıcı konulara yer açmalısınız. Ortaklaşa parasal konular ise oldukça mücadele gerektiriyor. Bu alanda kurumsal bir yapı oluşturmak konusunda kararlı davranmanız gerekiyor.

Yükselen Yengeç: Yükseleni Yengeç olan Boğa’lar için kritik süreçler var. Ev ve aileyle ilgili artan yükler onları zorlamakta. Haziran ayında ise işten gelebilecek maddi destekler ve arkadaşlıklar sayesinde güven kazanabilirler. Mart ayıdan itibaren iş konularım hızlandırmak ve daha bireysel olma arzunuz öne çıkacak. Ani meslek değişikliklerine hazır olmalı, hayatınızı yenileyecek gelişmeleri dikkatle izlemelisiniz.

Yükselen Aslan: İş ortamında sizi zorlayan ve değişim getiren şartlar hızlanmakta. Oluşacak yeni koşullara uyum göstermeli ve sağlığınıza karşı özenli olmalısınız. Diğer taraftan Mart ayı sizin için yenilikler ve ani sürprizler hazırlamakta. Yabancılarla ilgili konular ve uzun yolculuklar öne çıkabilir. Kişisel gelişiminize ışık tutacak gelişmelere yakın olmalısınız. Tutucu yanlarınızın dışına çıkarak farklı görüşlere yakın durmalısınız.

Yükselen Başak: Ocak ayı ilişkiler ve ortaklıklardan yana size pek çok fırsat getirmekte. Daha önceden planlanan konular artık netleşmeye başlıyor. En önemlisi kişisel kazançlarınıza yönelik olmanız gerek. Maddi konularda tutumlu olmak, sıkı çalışmak önem kazanacak. Yaratıcı konularda yaşanan değişimi ise işinizin bir parçası olarak görebilirsiniz. Aşk hayatında daha farklı duygusal ilişkiler yaşanabilir.

Yükselen Terazi: Hayatınızın pek çok alanında özgürlük rüzgarları esiyor. Evlilik ve ortaklıklar yön değiştirebilir. Diğer taraftan sizi daha temkinli olmaya iten şartlar unutulmamalı. Bazı yeniliklere açık olurken, süregelen para konularında beklenmedik gelişmeler yaşanabilir. Yuvaya ait köklü değişiklikler ise sizi korkutmamalı. Ailevi konular yanında, anne, baba ile ilgili meseleler size ağır sorumluluklar getirmekte.

Yükselen Akrep: Yılın ilk ayında aşk ve duygusal hayatınız size iyimserlik getiriyor. Ayrıca çocuklarla ilgili konularda güzel gelişmeler yine bu süreçte yaşanabilir. Mart ayından sonra iş ortamında daha özgür olacağınız zamanlar başlamakta. İş değişiklikleri için ise acele etmemelisiniz. Haziran’da ise ortaklıklar ve ikili ilişkilerden yana şanslı dönemlere gireceksiniz. Maddi paylaşımları da içine alan anlaşmalar dikkat çekecek.

Yükselen Yay: Bu sene kişisel konular ağırlık kazanmakta. Ev ve yerleşimle ilgili gelişmeleri istediğiniz şekilde yönlendirebilirsiniz. Birikimlerinizle ilgili planlarınızı Ocak sonuna kadar tamamlama şansınız olacak. Haziran’dan sonra ise iş ortamında sizi destekleyen koşullar öne çıkıyor. İşle alakalı eğitim ve yeteneklerinizi geliştirmek konusunda şanslısınız. Sosyal çevrede ve aşk hayatınızda hareketlilik olacak.

Yükselen Oğlak: Kariyerinizde sizi bloke eden gelişmeler sürerken, istikrarlı biçimde ilerlemeye kararlısınız. İşte görev değişiklikleri yeni sorumluluklar almanızı gerektirebilir. Olumlu başlangıçlarınız ise eğitim çalışmalarınızda öne çıkıyor. Ocak ayı süresince yenilikler ve başarılı sonuçlar sizi mutlu edecek. Haziran ayında evde yenilenmeler ve yerleşimi ilgilendiren hızlı ilerlemeler hayatınıza girmeye başlayacak.

Yükselen Kova: Ocak ayı içinde parasal alanda önemli gelirler söz konusu. Yeni kazançlar elde edeceğiniz olanaklar öne çıkıyor. Yatırım planlarınıza hız verebilirsiniz. Ancak Nisan ayında bazı belirsizlikler ve kontrol edilemeyen gelişmeler var. Neptün sizi bulanık kararlar almaya itebilir. Şubat’tan sonra ise eğitim çalışmalarınız hızlanıyor. Yurt dışı bağlantılı konuların işinizin bir parçası haline gelmesi ile sorumluluklar artmakta.

Yükselen Balık: Ocak ayında ilişkiler ve kişisel başlangıçlar size yenilikler getiriyor. Ortaklıkların getirdiği parasal sorumluluklar sizi sıkıştırmakta. Maddi manevi güven sağlamak tutarlı olmalı, birikimlerinizi dikkatli kullanmalısınız. Ani gelen ve giden paralara karşı Mart ayından itibaren önlemci olunmalı. İçinde bulunduğunuz gruplarda ise köklü değişiklikler devam etmekte. Haziran’da eğitim çalışmalarınız öne çıkacak.

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen Burcunuzu, yükselen burcunuzun özelliklerini ve sizi nasıl etkilediğini biliyor musunuz? Yükselen Burç Hesaplama formu ile kolayca yükselen burcunuzu hesaplayabilirsiniz.