Yükselen Burçlara Göre Başak 2014 Falı

25 Ekim 2021 Pazartesi

Yükselen Burçlara Göre - Başak Burcu 2014 Falı

Yükselen Koç: Ocak ayı sonunda önceden başlattığınız pek çok konu yeniden gündeme gelecek. Hızlı ilerlemek ve önemli adımlar atmak üzere harekete geçebilirsiniz. Mart ayında ise en fazla ilişkiler açısından kritik, ancak yenilikler getiren olaylar da gündeme gelebilir. Yılın ikinci yarısında parasal konularda rahatlık söz konusu. Aşırı risk almadan olumlu kazanımlarla birikimlerin değerlendirilmesi kolaylaşmakta.

Yükselen Boğa: Arkadaşlıklar ve dostluklardan yana keyifli dönemler yaşadınız. Ocak ayı sonuna kadar maddi destekler yanında sosyal alanda genişlemeler yine gündemde olacak. Yılın ikinci yarısı ise pek çok konuda yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Özellikle parasal alanda yeni kararlar alabilirsiniz. Temkinli adımlarla başkalarının parasal imkanlarından faydalanma fırsatı bulacaksınız.

Yükselen İkizler: Parasal konular ve ortak paylaşımlarda bazı sorunlar Ocak ayında artabilir. Yeteri kadar dikkatli olduğunuzda süregelen borç alacak konularınızı halledebilirsiniz. Zira 22 Ocak’tan sonra işle bağlantılı takım çalışmaları maddi konularda yeni kazançlar getirecektir. Aşk hayatınızı yeniden toparlama çabanız, mesafe giren ilişkilerinizde yapıcı ilerlemeler sağlayabilir. Çocuklarla ilgili endişeler sizi yoracaktır.

Yükselen Yengeç: Yeni yıla eğitim hayatınızla ilgili güzel sürprizlerle başlıyorsunuz. Aynı zamanda beklenmedik uzun yolculuklar gündeme gelebilir. Mart ayından sonra yine kariyer konuları ve yaşayacağınız görev değişiklikleri öne çıkabilir. Ev ve iş arasında alacağınız sorumluluklar ailevi ilişkileri zorlayabilir. Özellikle bir yere yerleşmek konusunda son derece temkinli planlar yaparak ilerlemeniz mümkün olacak.

Yükselen Aslan: İş hayatında mücadeleniz tüm hızıyla sürmekte. Kendinizi geliştirebilmek için çok fazla çaba göstermeniz gerekecek. İşle bağlantılı konular sizi zihinsel olarak disiplinli çalışmalara itecek. Ocak sonuna kadar ortaklaşa para konularında şanslı gelişmeler öne çıkıyor. Mart ayından sonra, yurt dışı bağlantılı konular ve yolculuklar heyecan verici olacak.

Yükselen Başak: Parasal alanda disiplinli ve akıllıca yol almanız gereken bir sürece girdiniz. Kendi kaynaklarınızı temkinli kullanırken, başkalarından gelecek destekler istikrardan uzak olacaktır. Ocak ayı içinde ortaklıklar ve ilişkilerden yana şanslı gelişmeler öne çıkıyor. 4 Haziran tarihi ise çok önemli. Yurt dışı bağlantılı ilişkiler dikkat çekecek. Yabancılarla ilgili uğraşlar yanında eğitsel konularla yakından ilgileneceksiniz.

Yükselen Terazi: Sizi beklemede kalmaya zorlayan pek çok konu artık geri planda durmakta. Hayatınızı yeniden ele alacağınız, sistemli ilerlemeye çalışacağınız bir süreç başlıyor. Ocak ayında iş ortamında verimli ve başarılı çalışmalarınızın sonuçlarını alacaksınız. Ancak Mart’tan sonra ilişkilerin getirebileceği ani sonuçları akılcı karşılamalı, ortaklıklarınızdan kaynaklanan yenilenmelere açık olmalısınız.

Yükselen Akrep: Her türlü engele ve zorluğa rağmen aşk hayatınızda olumlu bir atmosfer yaşamaktasınız. Ocak sonuna kadar sevgi ilişkilerinizi doyasıya yaşayabilir, çocuklarla olan bağlarınızı güçlendirebilirsiniz. Haziran’dan sonra ise ikili ilişkiler ve ortaklıklar size destek verecek şekilde gelişmeye başlıyor. Çalışma şartlarınızdaki beklenmedik gelişmeler Mart ayından sonra size sürprizler yapacak.

Yükselen Yay: İleriye dönük parasal konularınız ağırlıklı görünüyor. Aynı zamanda işle bağlantılı ortak çalışmalar üzerinde durarak maddi alanda kararlı durmanız gerekecek. Birtakım engelleri aşarak, Ocak sonuna kadar yatırım planlarınızı öne çıkarabilirsiniz. Ev almak ya da toprağa ilişkin planlar size olumlu adımlar atma şansı getirecektir. Mart’tan sonra aşk hayatınız yeniden hareketlenecek.

Yükselen Oğlak: İş hayatınızda kontrollü ve sabırlı olmalısınız. Bazı engeller geri planda kalırken çok şey yapabilirsiniz. Eğitim hayatınızı ilgilendiren gelişmeler ise Ocak ayı sonuna kadar hızlanmakta. Çabalarınızın sonuçlarını sürpriz biçimde alacaksınız. Yeni deneyimler edinerek bu alanda farklı düşünceler kazanabilirsiniz. Haziran başı ise aşk hayatınızı hareketli ve keyifli kılan gelişmeler olacak.

Yükselen Kova: Yurt dışı bağlantılı konularda sorumluluklar almaktasınız. Eğitim konusunda farklı kişilerle bir araya gelerek destek bulabilirsiniz. Aynı zamanda iş hayatınızı içine alan konularda tutarlı ve diplomatik girişimler yapabilirsiniz. Ocak sonuna kadar kişisel kazançlarınızı ilgilendiren olumlu gelişmelerle iş hayatınızı önemsemeniz gerek. Mart’tan sonra ise yakın çevre ile ilişkilerde yenilenmeler olacak.

Yükselen Balık: Ocak sonuna kadar kişisel girişimleriniz devam ediyor. Yeni adımlar ilişkilerinizi kapsarken, olumlu ilerlemeler elde edeceksiniz. 12 Mart ise kişisel kazançlarınızla ilgili ani gelişmeler başlıyor. Beklenmedik gelirler yanında, tutarsız harcamalar dikkat gerektirmekte. Başkalarının kaynaklan veya ortak paralarda sorumluluklar atıyor. Eşin parasal durumundaki gelişmeler ortak giderler şeklinde yansıyabilir.

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen Burcunuzu, yükselen burcunuzun özelliklerini ve sizi nasıl etkilediğini biliyor musunuz? Yükselen Burç Hesaplama formu ile kolayca yükselen burcunuzu hesaplayabilirsiniz.