Yükselen Burçlara Göre Balık 2014 Falı

19 Eylül 2021 Pazar

Yükselen Burçlara Göre - Balık Burcu 2014 Falı

Yükselen Koç: Ocak sonu kişisel girişimler canlanıyor. Kendi istediğiniz yönde ilerleyebilir, güvenle yeni adımlar atabilirsiniz. Ancak Mart sonu ilişkiler ve ortalıklarda bazı karşıtlıklar zorlayıcı olacaktır. Sorumluluklarınızı unutmamalı, destek aramalısınız. Haziran’dan sonra ise para kaynaklarınızla ilgili girişimler dikkat çekecek. Akılcı olmanız halinde yatırım yapabilir, kişisel gelirlerinizi artırmak konusunda şanslar yaratabilirsiniz.

Yükselen Boğa: Haziran ayma kadar iş ortamı ve sizi sorumlu kılan konular öncelikli olmalı. Kişisel disiplin ve yeteneklerin ortaya konması iş hayatında size çok şey kazandırabilir. Hemen arkasından kişisel öncelikleriniz, adımlarınız ve ilişkileriniz önem kazanıyor. Yeni başlangıçlarınızı somut biçimde ilerletebilirsiniz. Ancak Nisan ayı, içinde bulunduğunuz gruplar ve arkadaşlıklarda bazı çözülmeler getirecektir.

Yükselen İkizler: Ocak sonu işten gelen maddi destekler ve takım çalışmaları öne çıkacak. Mart ayında ise içinde bulunduğunuz gruplarda ani yenilenmeler dikkat çekecek. İleriye dönük planlarınızda yön değişikliği yapmaktan yana şanslı bir döneme giriyorsunuz. Nisan’da ise amaçlarınızda bazı karmaşalar içine girebilirsiniz. Kariyer konusunda daha ciddi ve akılcı bir bakış açısı edinmeye bakmalısınız.

Yükselen Yengeç: Kişisel gelişiminize yönelik başlangıçlar devam etmekte. Farklı kişilerin size kazandıracağı olanaklar Ocak sonuna kadar sürebilir. Hemen arkasından işte yaptıklarınızla üstlerin desteğini alabilirsiniz. Başarılarınızla öne çıkacağınız süreçler Mart ayında hızlanacak. İşle bağlantılı planlarınızı duygusal kararlardan uzak kalarak hızlandırabilirsiniz. İlişkilerden kaynaklanan mücadeleniz devam edecek.

Yükselen Aslan: Mart sonrası hayatınızı yenilemek konusunda hızlı bir dönem başlıyor. Ancak ortaklıklarda ve parasal paylaşımlarda sorunlar olabilir. Özellikle Nisan ayı borç alacak ve finansal konular karmaşa getirebilir. Dikkatli olmalı, parasal bağımlılıklarınızı çözmelisiniz. Eğitim çalışmaları ve kardeşlerle ilgili gelişmeler ise size yeni sorumluluklar getiriyor. Yeni anlaşmalar yolu ile ortaklıklarınız öne çıkabilir.

Yükselen Başak: Yılın ikinci yansında ortaklaşa parasal konular öncelik kazanıyor. Başkalarıyla olan maddi paylaşımlarınız ve ortak harcamalarınız dikkat gerektirecek. Haziran’dan sonra ise yurt dışı bağlantılı konularınıza odaklı olacaksınız. Yolculuklar, eğitsel konular hayatınızı olumlu şekilde etkileyecektir. Ancak yaratıcı konular ve aşk hayatınızda yaşadığınız farklı gelişmelere uyum göstermeye çalışmalısınız.

Yükselen Terazi: İş hayatının ve yeni adımların öncelikli olduğu dönemler öne çıkıyor. İşe ait sorumlulukları ele almanız gerekecek. Ocak sonuna kadar, yeteneklerinizi geliştirmek, kendinizi eğitmek önem kazanıyor. Mart ayı ise çok önemli. Ortaklıkları ve ilişkileri bağlayan gelişmeler öne çıkacak. İşbirliği geliştirmek için harekete geçmelisiniz. Yılın ikinci yarısı parasal destekler açısından şanslı görünüyorsunuz.

Yükselen Akrep: Ocak sonuna kadar aşk hayatı ve çocuklarla olan ilişkiler size keyif verecek. Hemen arkasından çalışma koşullan ve iş hayatı öncelik kazanacak. Daha özgür çalışmak isterken, bazı fedakarlıklar yapmanız gerekebilir. İşte ve yeni adımlarınızda aceleci olmadan, temkinli ilerlemelisiniz. Haziran’da ise ilişkiler ve yakın arkadaşlıklarda pozitif bir dönem başlıyor. Başkalarından destek göreceksiniz.

Yükselen Yay: Mart sonrası aşk hayatınızda yenilikler ve coşku söz konusu. Hayatın keyifli yanlan ve yaratıcı konularda son derece aktif olabilirsiniz. Yılın ikinci yarısı ise iş ortamınız ve beraber çalıştığınız kişilerle ilişkiler dikkat çekecek. Yeteneklerinizi öne çıkarabileceğiniz imkanlar olacak. Sağlıkla ilgili konularınızı rahatlıkla aşabilirsiniz. İleriye dönük planlarınızı ciddiyetle ele almalı, kararlı adımlar atmalısınız.

Yükselen Oğlak: Kişiliğinizi etkileyen ve sizi değişime zorlayan önemli süreçlerden geçiyorsunuz. Bu seneye yakınlarla ilişkiler yanında, eve ve yerleşime ilişkin gelişmelerle ilgilenerek başlamaktasınız. Aynı zamanda kariyer planlarınızda önemli beklentiler içinde olacaksınız. İş hayatını etkileyen ortaklıklar öne çıkacak. Haziran ayında ise yaratıcı konulardan keyif ve kazanç elde edebileceğiniz dönem başlıyor.

Yükselen Kova: Eğitim ve yabancılarla ilgili konuların öncelikli olacağı bir yıl başlıyor. Başkalarının kültürleri ve deneyimleri size çok şey öğretecek. Aynı zamanda uzak yolculukların getireceği sorumluluklar dikkat çekici biçimde gelişebilir. Yılın ikinci yansı ise, parasal konular, eve ait yatırım planları üzerinde duracaksınız. Ev değişiklikleri açısından oldukça planlı ve somut adımlar atmaya kararlı olacaksınız.

Yükselen Balık: Şanslı ve girişken olduğunuz dönemler sürmekte. Kişisel alanda oldukça hevesli ve heyecanlı başlangıçlarla ilgilisiniz. Ocak ayı sonuna kadar kararlı davranmanız yeterli olacak. Mart ayında ise ani para kazançları öne çıkabilir. Ancak dengesiz harcamalar ve bütçenizi dengede tutmanız gereken bir süreç de söz konusu. Gelirlerinizi artırma çabanız size değişik yollardan kazançlar getirecektir.

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen Burcunuzu, yükselen burcunuzun özelliklerini ve sizi nasıl etkilediğini biliyor musunuz? Yükselen Burç Hesaplama formu ile kolayca yükselen burcunuzu hesaplayabilirsiniz.