Yükselen Burçlara Göre Aslan 2014 Falı

25 Ekim 2021 Pazartesi

Yükselen Burçlara Göre - Aslan Burcu 2014 Falı

Yükselen Koç: Ocak sonundan sonra kişisel girişimleriniz hız kazanmakta. Bir süredir beklemede kalan konularınızı olumlu yönde sonlandıracaksınız. Mart’tan sonra ise artık uzunca bir süre devam edecek cesur girişimler öne çıkıyor. İlişkiler ve ortaklıklarda artan sorumluluklar unutulmadan, esnek paylaşımlara yönelmelisiniz. Aksi halde beklemediğiniz kopuşlar söz konusu. Kendinize olan güveninizi abartmamalısınız.

Yükselen Boğa: Gruplar içinde gördüğünüz destek Ocak sonuna kadar sürmekte. İleriye dönük planlarınızda ise kararlı ve emin adımlarla yön bulacaksınız. Sonrasında sizin için pek çok konuda olumlu başlangıçlar yapacağınız dönem olacak. Kişisel konular ve ilişkilerde olumlu ilerlemeler var. Mart’ta ise iş ortamında sorumluluklar artıyor. Artık daha fazla hizmet etmeniz, becerilerinizi geliştirmeniz gerekecek.

Yükselen İkizler: İş ve kariyer hayatınız size yeni sürprizler getirmekle Ocak sonuna kadar üstlerin desteği ile yeni görevler gündeme gelebilir. Daha sonra işle bağlantılı grup çalışmaları ve maddi kazançlar öne çıkacak. Bu arada iş hayatınızdaki yükselişi yaratıcı yanlarınızla destekleyebilirsiniz. Ortaklıkların parasal yanı ise bazı riskleri hatırlatmakta. Borç alacak konularında daha ihtiyatlı olmanız gerekiyor.

Yükselen Yengeç: Ocak ayı ortaklıklar ve ilişkilerde kritik geçebilir. Daha fazla uzlaşı size çok şey kazandıracak. Diğer taraftan yurt dışı bağlantılı ilişkiler hızlanmakta. Eğitim çalışmalarında girişken ve cesur adımlar atabilirsiniz. Mart ayından sonra iş hayatınızı etkileyen yenilenmeler ve ani yön değişiklikleri öne çıkacak. Uzunca bir süre kendi özgürlüğünüzü ve bireyselliğinizi yaşamaktan yana adımlar atacaksınız.

Yükselen Aslan: Ocak sonuna kadar maddi alanda beklediğiniz destekler sizi memnun edecek. Borç alacak konularında hafifleme yaşarken, ortağın para durumunda olumlu gelişmeler var. Mart'tan sonra ise hayatınıza giren yabancı kişiler ve yerler konusunda ilerlemeler söz konusu. Heyecanlı yolculuklar size farklı duygular yaşatabilir. İş ortamında süregelen şartların ağırlığı ise ilerideki başarınızı destekliyor.

Yükselen Başak: Ocak ayı sonuna kadar ortaklıklardan destek görme şansınız yeniden gündemde olacak. Aynı zamanda ilişkiler açısından olumlu ilerlemeler söz konusu. Mart ayında ise artık başkalarının kaynaklarından yararlanmak konusunda bazı riskler var. Parasal paylaşımlar açısından dengede kalmanız gereken uzunca bir zaman dilimi yaşayacaksınız. Kendi kaynaklarınızı ve nakit durumunuzu korumaya bakmalısınız.

Yükselen Terazi: Ocak ayı sizin için şanslı bir süreç. Yeteneklerinizi ve yaratıcılığınızı öne çıkarabilme fırsatı bulacaksınız. Ancak Satürn hayatınızı yeniden ele almak konusunda size sorumluluklar getirmekte. Aynı zamanda Mart ayından sonra ilişkiler ve ortaklıklar cephesinde yenilenmeler var. Bazı çatışmaları tolere etmeli, yeniliklerin hayatınıza katabileceklerini hesap etmelisiniz. Artık, başkalarının üzerinizdeki etkisi artmakta.

Yükselen Akrep: Aşk hayatınız ve çocuklarla ilgili gelişmeler sizi mutlu edecek. Bu konuda Ocak ayı içinde güzel gelişmeler yaşayacak ve yaratıcı yanlarınızla öne çıkmak isteyeceksiniz. Mart ayından sonra iş ortamında sizi özgür kılan koşullarla karşılaşacaksınız. Daha fazla yenilik ve çalışma sisteminizde değişiklikler dikkat çekebilir. Hayatınızı yeniden kurma istediğiniz bu süreci fazla risk almadan ve kontrol etmeden geçirmelisiniz.

Yükselen Yay: Yükseleni Yay olan Aslan'lar için sorumluluk alacakları bir dönem söz konusu. Öncelikle ileriye dönük planlar ve grup çalışmalarında daha fazla yük alınacağı söylenebilir. Başkalarını içine alan aktiviteler ve ümitler tekrar bir yapılanma gerektirmekte. Diğer yandan eve ait yenilenmelerin ardından Ocak sonunda aşk hayatında hareketlilik başlamakta. Yaratıcı konularda beklenmedik değişiklikler yaşanacak.

Yükselen Oğlak: Yeni yılın ilk ayında kardeşler ve eğitsel konularda oldukça şanslı gelişmeler yaşayacaklar. Hemen arkasından yuvada öne çıkacak ani yenilenmeler Mart ayında dikkat çekmeye başlıyor. Kariyer hayatını ilgilendiren sorumluluklar ise en önemlisi. 2.5 yıllık bu süreçte yeni görevler, meslek değişiklikleri ortaklıklar yolu ile gelebilir. Beklentilerin artacağı her alanda kontrollü ilerlemeli, sabırlı olmalılar.

Yükselen Kova: Parasal alanda yaşadıktan sürprizle Ocak ayında yeniden gündemde. İş hayatında yoğun oldukları bu dönem çok şey başarabilirler. Mart ayı ise yakın çevre ve düşüncelerde yenilenmeler söz konusu. Özellikle kardeşlerle ilişkiler başka bir boyut kazanabilir. Haziran ayında eve ait yenilenmeler ve parasal yatırımlar öne çıkıyor. Eğitim hayatlarını içine alan sorumluluklar uzun vadeli düşünülmeli.

Yükselen Balık: İçinde bulunduğunuz gruplar ve arkadaşlıklar sizi değişime götürmekte. Bazı mücadeleleri göze almalı, esnek olmalısınız. Kişisel başlangıçların ve ilişkiler ise Ocak sonuna kadar olumlu ilerliyor. Mart ayında ise kazançlar farklı yollardan elde edilebilecek. Yılın ikinci yarısından sonra, para ile bağlantılı yolculuklar öne çıkıyor. Kardeşler ve yakınlarla olan bağlarınız son derece yapıcı ilerleyecek.

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen Burcunuzu, yükselen burcunuzun özelliklerini ve sizi nasıl etkilediğini biliyor musunuz? Yükselen Burç Hesaplama formu ile kolayca yükselen burcunuzu hesaplayabilirsiniz.