Yükselen Burçlara Göre Akrep 2014 Falı

19 Eylül 2021 Pazar

Yükselen Burçlara Göre - Akrep Burcu 2014 Falı

Yükselen Koç: 22 Ocak tarihine kadar beklemede kalmanız gerek. Hemen arkasından kişisel girişimler ve ilişkiler açısından hızlı ilerleme şansı bulacaksınız. Ancak Mart ayı sizin için yeni sürprizler ve riskleri bir arada getiriyor. Ortaklaşa her konuda ani değişiklikler hayatınıza girecek. Haziran ayından sonra ise maddi konularda iyimser gelişmelerle moral bulabilirsiniz. Gelirlerinizde artışlar yaşamanız söz konusu.

Yükselen Boğa: İleriye dönük pek çok yeni plan yapmaktasınız. Ocak ayı sonuna kadar istediğiniz yönde ilerlemeniz, dostlardan destek görmeniz mümkün. Haziran ayı ise sizin için önemli başlangıçlar dönemi olarak görünüyor. Parasal konular ve ilişkiler açısından olumlu kazanımlar öne çıkabilir. Ancak, iş hayatı ve çalışma koşullarınızın getirdiği sorumluluklar karşısında dikkatli olmalı, sıkı çalışmalısınız.

Yükselen İkizler: Duygusal paylaşımlar ve aşk hayatınız konusunda bazı testlerden geçmektesiniz. Ayrıca çocuklarla ilgili sorumlulukları ciddiye almalı, görevlerinizi ihmal etmemelisiniz. Risk taşıyan ortak para konuları ise sabırlı olmanızı gerektirecek. Başkalarının kaynaklarını kullanmakta yaşadığınız sıkıntılar devam ediyor. Kariyer konusunda ise Ocak ayı sonuna kadar yılın en olumlu gelişmeleri sizinle beraber.

Yükselen Yengeç: Eğitimle ilgili konulanınızı Ocak sonuna kadar istediğiniz yönde ilerletebilirsiniz. Aynı zamanda keyifli uzun yolculuklar yine bu tarihte öne çıkacaktır. 12 Mart sonrası ise mesleki konular ve çok farklı amaçlar içinde olacaksınız. Duygusal kararlar yerine yeniliklerin getireceği olanakları görerek ilerlemeye bakmalısınız. Haziran sonrası ise bu alanda sizi iyimser kılan pozitif gelişmelerle güven kazanabilirsiniz.

Yükselen Aslan: Zihinsel açıdan sizi sorumlu kılan ve yük getiren konular hayatınıza girmiş durumda. İşle bağlantılı disiplin gerektiren konular 2.5 yıl boyunca sizi meşgul edebilir. Ayrıca kardeşlerle ilgili konular sizi yakından ilgilendirecektir. Diğer taraftan 12 Mart sonrası yurt dışı bağlantılı konularınız yemden gündemde olacak. Haziran ayı ise iş hayatınızda her açıdan önemli genişlemeler yaşamaya başlıyorsunuz.

Yükselen Başak: Parasal konularda ve nakit durumunuzda kararlı olmanız gereken bir süreçtesiniz. 2.5 yıllık bu zamanı akıllıca kullanmalı, yeteneklerinizi geliştirmeye bakmalısınız. Ocak sonuna kadar ortaklıklardan gelen destekler öne çıkabilir. 12 Mart sonrası ise ortaklaşa para giderleriniz risk taşıyacak. Ani para girişleri ve çıkışları olacaktır. Ortağın ya da eşin para durumu sarsıcı yanlan ile dikkat çekmeye başlayacak.

Yükselen Terazi: 22 Ocak’tan itibaren ilişkiler ve ortaklıklarda rahatlama öne çıkıyor. Ancak 12 Mart sonrası ani gelişmelerle ortaklıklarınızı etkileyecektir. Haziran ayı ise başkaları ile olan maddi paylaşımlar size güven verecek. Borç alacak konularınızı çözüme ulaştırabilirsiniz. Bu arada yuvada ve ailede yaşanan değişiklikler sizi zorlamaya devam ediyor. Sağlığınıza dikkat etmeniz gereken 2.5 yıllık süreç unutulmamalı.

Yükselen Akrep: 22 Ocak tarihine kadar aşkta ve yaratıcı konularda oldukça şanslı başlangıçlar yapabilirsiniz. 12 Mart sonrası çalışma koşullarınız açısından gergin koşullara merhaba diyeceksiniz. Şimdilik kabullenme içinde olmalı, kişisel özgürlüğünüzü bir kenara bırakmalısınız. Haziran ayında ise sizi canlı ve iyimser kılan gelişmeler var. İlişkiler ve ortaklıklardan yarar sağlamak üzere harekete geçebilir, destek bulabilirsiniz.

Yükselen Yay: 22 Ocak tarihine kadar elinizdeki kaynaklar konusunda önemli yatırımlar yapma şansınız var. Ayrıca yerleşimi ilgilendiren değişiklikleri hayata geçirme fırsatı bulacaksınız. 12 Mart sonrası aşk hayatınız öne çıkacak. Para konularında yaptığınız planlar ise bu ay pek rahat ilerlemeyecek. Haziran ayı ise işte rahat dönemler başlıyor. Yeteneklerinizi geliştirmek üzere harekete geçeceksiniz.

Yükselen Oğlak: Artık kariyer ve amaçlarla ilgili önemli planlar peşindesiniz. Yaptıklarınızla öne çıkabileceğiniz koşullar sizi tatmin edecektir. Üstlerle ilişkilerden göreceğiniz destekle güven kazanacaksınız. Ocak sonuna kadar kardeşler ve eğitim konuları sizi yine meşgul edecek. Ancak Mart ayında başlayacak yerleşime ait yenilenmelerin getireceği streslere hazırlıklı olmanızda büyük yarar var.

Yükselen Kova: Kişisel kazançlarınızda yaşadığınız akıcılık yeni yılla birlikte yine gündemde olacak. Hemen arkasından eğitim çalışmalarınızda yeni başlangıçlar ve geniş imkanlar söz konusu. Nisan sonrası ise Neptün kazançlarınızı ve nakit durumunuzu dikkate almanız gereken şartlara işaret ediyor. Haziran ayında ise toprağa ait konular, yerleşimi ilgilendiren gelişmelerde somut planlar yapmaya başlıyorsunuz.

Yükselen Balık: Maddi manevi paylaşımlarda daha fazla sorumluluk gerekiyor. Bu yöndeki eksiklerinizi tamamlamanız, akılcı bir yol izlemeniz gereken süreçtesiniz. Ocak sonunda parasal konularda hızlı kararlar, yeni kazançlar öne çıkacak. Ancak Mart ayında bu alanda temkinli olmanız gereken süreç başlıyor. Alternatif yollardan gelirler sağlayabilirsiniz. Ancak ani para çıkışlarına karşı dikkatli olmalısınız.

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen Burcunuzu, yükselen burcunuzun özelliklerini ve sizi nasıl etkilediğini biliyor musunuz? Yükselen Burç Hesaplama formu ile kolayca yükselen burcunuzu hesaplayabilirsiniz.